Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

WOODSON

WOODSON
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Woodson

Woodson, wbrew obcobrzmiącej nazwie, to polska firma z siedzibą w miejscowości Chełmek. Jednak obecnie interesują się nią już nie tylko Polacy, a ludzie na całym świecie. Cechuje ich wysoka jakość produktów, ich funkcjonalność, a także pęd do ciągłego rozwoju. Dzięki temu wciąż rozszerzają swoją działalność oraz grono fanów.

Byś już nigdy nie walczył o ogień

Oferta produktów firmy Woodson skupia się na ogniu. Dzięki wykorzystaniu ich nie będziesz bez sensu tracił czasu na walkę z płomieniami. Jak doskonale wiesz, jest milion lepszych sposobów na spędzenie czasu samodzielnie albo z bliskimi. Dzięki produktom marki Woodson, na przykład eko-ognisku, żaden survivalowy chłód nie będzie Ci straszny. Eko-ogniska można rozpalić w niemal każdych warunkach, dzięki czemu też w niemal każdych warunkach będziesz mógł zjeść ciepły posiłek. Tej rozpałce z drewna opadowego, makulatury i roślinnej stearyny możesz zaufać przy rozpalaniu ogniska, ognia w kominku, pieca czy grilla.

Czy już wspominaliśmy, że produkty Wooden są eco-friendly?

Jeśli tak, to wspomnimy o tym raz jeszcze. Firma Wooden pozyskuje materiały z legalnych źródeł, drewno opadowe. Nie używa szkodliwych substancji, pojawiają się tylko te naturalne. Ponadto ich produkty pakowane są w sposób ekologiczny. Dzięki temu sięgasz nie tylko po to, co jest dobre dla Ciebie, ale kierujesz się również dobrem środowiska. Poza tym nie jesteś zmuszany do wdychania żadnej toksycznej substancji podczas rozpalania ognia.

Produkty dopasowane do okoliczności

Układając naszą ofertę, mieliśmy świadomość, że problem z rozpaleniem ogniska często pojawia się nie tylko na „ostrym” survivalu, gdzie towarzyszą Ci grad, wiatr i niedźwiedzie. Czasem najtrudniej jest właśnie w luźnej atmosferze, podczas biwaku, czy rodzinnego grilla.

Dlatego proponujemy Ci różnorodne produkty. Wśród nich należy wymienić: ekologiczną rozpałkę eco-ognisko Woodson, rozpałkę wkład do grilla z brykietem lub z węglem, a także – wychodząc poza temat rozpalania, ale pozostając w temacie ognia – nastrojowe świece ogrodowe Woodson.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com