Worek na line - MultiCam -150x390x130mm (BG-RPBG-CD5-MCM)

DIRECT ACTION
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Torba na linę zjazdową Direct Action – MultiCam

W magazynie

  449,90 zł
Wysyłka w ciągu 4 dni
Darmowa dostawa od 300 zł
Rata już od: 89,98 zł

Opis

Torba na linę zjazdową Direct Action – MultiCam

Torba na linę zjazdową Direct Action została zaprojektowana jako niezawodne rozwiązanie do transportu i zabezpieczenia liny zjazdowej w warunkach taktycznych.
Dzięki swojej konstrukcji i użytym materiałom idealnie sprawdzi się podczas zjazdów z budynków, śmigłowców, działań ratowniczych czy operacji wymagających szybkiego dostępu do liny w trudnym terenie.

Torba wykonana jest z wysokogatunkowej Cordury 500D, materiału o wyjątkowej odporności na przetarcia, rozdarcia oraz działanie wilgoci i zabrudzeń.
Wewnętrzna warstwa tkaniny została pokryta powłoką hydrofobową, która zwiększa ochronę przechowywanego wyposażenia przed wodą.
Całość konstrukcji cechuje się minimalistycznym, niskoprofilowym kształtem, co ogranicza ryzyko zaczepienia o elementy otoczenia podczas operacji zjazdowych czy transportu.

Konstrukcja i funkcjonalność

Torba posiada komorę główną zapinaną na zamek błyskawiczny, mieszczącą do 30 metrów standardowej liny zjazdowej.
Zamek został poprowadzony na całym obwodzie górnej części, co umożliwia szybkie otwieranie nawet w rękawicach.

Na szczycie torby umieszczono gumowy otwór wylotowy, który zapewnia łatwy dostęp do liny oraz umożliwia jej płynne wysuwanie podczas zjazdu, bez konieczności pełnego otwierania komory.
Rozwiązanie to znacząco zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo użytkowania w dynamicznych sytuacjach.

W dolnej części torby znajduje się pętla zapinana na rzep, służąca do mocowania końcówki liny, co zapobiega jej niekontrolowanemu wysunięciu.
Obok umieszczono trzy otwory techniczne, które umożliwiają odprowadzanie wody, błota i drobnych zanieczyszczeń, chroniąc tym samym sprzęt przed degradacją i nadmiernym zużyciem.

Torba wyposażona została w regulowaną taśmę nośną, pozwalającą na mocowanie do pasa taktycznego, kamizelki lub uprzęży zjazdowej.
Dodatkowo, po bokach umieszczono regulowane taśmy udowe, które zwiększają stabilność podczas poruszania się i zapobiegają przemieszczaniu się torby w trakcie akcji.

Cechy produktu:
✔Wykonana z wytrzymałej Cordury 500D odpornej na przetarcia i rozdarcia,
✔Hydrofobowa powłoka zapewniająca ochronę przed wilgocią,
✔Pomieści do 30 metrów liny zjazdowej,
✔Komora główna zapinana na zamek błyskawiczny,
✔Elastyczny otwór z gumy zapewniający szybki dostęp do liny,
✔Pętla mocująca z rzepem do zabezpieczenia końca liny,
✔Trzy otwory odpływowe w dnie torby,
✔Regulowana taśma nośna do montażu na pasie lub uprzęży,
✔Dodatkowe taśmy udowe dla lepszej stabilizacji,
✔Niskoprofilowa konstrukcja ograniczająca ryzyko zaczepienia o przeszkody.

Dane techniczne:
Kolor: MultiCam
Materiał: Cordura 500D
Wymiary: 150 × 390 × 130 mm
Waga: 362 g

Producent: Direct Action, Polska

Dane techniczne

Kod SKU HE.BG-RPBG-CD5-MCM
Producent DIRECT ACTION
Rozmiar One Size

Producent

Nazwa Entire M Wrocław - Helikon Polska
Kraj Polska
Adres Radomska 34
Kod pocztowy 54-032
Miasto Wrocław
E-mail [email protected]
Telefon +48 71 317 80 00

Importer

Nazwa Entire M Wrocław - Helikon Polska
Kraj Polska
Adres Radomska 34
Kod pocztowy 54-032
Miasto Wrocław
E-mail [email protected]
Telefon +48 71 317 80 00
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Katany HATTORI HANZO DEADPOOL zestaw 2 szt.- repliki mieczy samurajskich
349,00 zł
Miecz Braveheart William Wallace - Cinema Classic (CC-055)
389,00 zł
Kieszeń Helikon Navtel Pouch [O.08] Cordura Coyote
89,99 zł
Słuchawki bluetooth Havit H655BT (niebieski)
190,95 zł
Nóż survivalowy Benchmade 165BK Mini Bushcrafter (165BK)
1 919,00 zł
Kurtka Helikon GUNFIGHTER damska - Czarny Black
Już od 369,99 zł Normalna cena 399,99 zł
Nóż Benchmade 2750GY-3 Auto Adamas (2750GY-3)
1 569,00 zł
Chwyt przedni Leapers UTG M-LOK krótki, polimerowy, czarny (RB-FGM01)
94,90 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com