Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

YUKON

YUKON
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Oto jakość, która powstała z połączenia białoruskiego i amerykańskiego przedsiębiorstwa. Yukon to zaawansowana optyka, dedykowana tym, którzy przede wszystkim pragną odkryć świat. Jesteś podróżnikiem albo myśliwym bądź też fotografem dzikiej przyrody? To produkty, które na pewno zwrócą twoją uwagę.

Poznaj jednego z największych konstruktorów optyki na świecie

Historia Yukon nie sięga wcale szczególnie daleko. Marka powstała w 1998 roku, gdy białoruskie i amerykańskie przedsiębiorstwa podpisały ze sobą umowę. Od samego początku zaczęły wytwarzać wysokiej klasy optykę. W 1999 roku marka zaczęła tworzyć noktowizory, z których do dziś jest szczególnie znana. Od 2003 zaczął się zaś rozwój firmy w kierunku cyfrowych produktów.

Dziś Yukon jest jednym z największych światowych producentów, którego sprzęt można znaleźć w 70 krajach świata. W przedsiębiorstwie pracuje ponad 800 pracowników, a z jej sprzętu zadowoleni są zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Poznaj ich lunety termowizyjne czy laserowe dalmierze!

Wygodny noktowizor, który nie zajmie rąk

Trwały i niezawodny, a przy tym bez wątpienia wygodny. Model NVMT Spartan sprawdzi się doskonale w przypadku osób, które planują zakup pierwszego noktowizora. Jego zasięg wynosi do 50 m. Dzięki niemu będziesz mógł obserwować m.in. swoją posesję lub odsłonięte tereny zielone. Idealnie nada się dla stróżów leśnych lub też miłośników dzikiej przyrody oraz pieszych podróży turystycznych. Dzięki zawartej w zestawie masce na głowie będziesz mógł także podróżować z nim, mając w pełni wolne ręce.

Zmierz odległość! To będzie nieodłączny towarzysz każdego myśliwego

Oblicz skutecznie odległość obiektu oddalonego nawet do 1000 metrów za pomocą dalmierza Yukon Extend. To niewielkie urządzenie może być wykorzystywane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Świetnie sprawdzi się w czasie myśliwskich wypraw, ale nie tylko. Cechuje go przede wszystkim naprawdę duża dokładność pomiarów. Ponieważ jest wodoszczelny, nie będziesz musiał obawiać się o złe warunki pogodowe.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com