Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

ZEPHYR

ZEPHYR
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Dzięki temu wyjątkowemu obuwiu taktycznemu będziesz mógł wybrać się na każdą wyprawę, niezależnie od okoliczności. Zephyr jest polską marką, której siedziba znajduje się w okolicy Poznania. Wybierz wysoką polską jakość butów, wykonanych z prawdziwej skóry, które doskonale nadadzą się zarówno na wymagającą wyprawę turystyczną, jak i do codziennego użytkowania.

Nie tylko Zephyr — doświadczenie ma znaczenie

Zephyr przynależy do powstałej w 1998 roku Grupy Tripal. Jej właściciele jednak byli związani z tworzeniem obuwia ochronnego jeszcze wcześniej, ponieważ zajmowali się produkującą je fabryką z Wielkiej Brytanii. Dzięki temu kupując buty tej marki, możesz być pewny, że zostały zaprojektowane oraz wykonane przez osoby, które naprawdę znają się na rzeczy.

Łączenie wysokiej jakości produktów z dobrymi cenami sprawia, że marka bezustannie się rozwija i może proponować swoim klientom coraz to nowsze projekty, zaspakajające potrzeby każdego podróżnika bądź osoby, która po prostu ceni sobie wysokiej klasy obuwie. Sprawdź, czy możesz znaleźć coś dla siebie!

Wytrzymałe buty wojskowe do miasta i w teren

Dobrej jakości buty taktyczne nie muszą być używane jedynie w terenie. Dobrze sprawdzą się również do chodzenia po mieście: wytrzymałe i wygodne, dobrze ochronią stopę. Postaw na model Zephyr Grom MID Z006, który został wykonany z połączenia skóry licowej oraz cordury. Dobrze amortyzują również pięty, przez co świetnie sprawdzą się w czasie wykonywania czynności wymagających szybkiego poruszania się na średniej jakości terenie.

Lekkie, ale wysokie — obuwie dobrze chroniące kostkę

W chłodniejsze dni, gdy poruszasz się po śliskim i niezbyt pewnym terenie, obuwie chroniące kostkę może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Dlatego na takie okazje warto wybrać model z wyższą cholewą, np. Zephyr Grom Z007. Lekkie, ale wytrzymałe i zapewniające odpowiednią porcję stabilności, są lubiane przez aktywne osoby, które nie boją się wyzwań. Antypoślizgowe i odporne na oleje, będą doskonale służyły przez długie lata.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com