Zestaw Gerber ComplEAT sztućce niezbędniki - onyx

Kod SKU: 31-003464
Kod EAN: 013658154506
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
129,00 zł
W terenie jedz jak człowiek. Pozwoli Ci na to kuchnia turystyczna, w której znajdziesz praktyczne naczynia i sztućce. Lekkie i poręczne, bez problemu zmieszczą się w plecaku. Kuchnia turystyczna – Naczynia i sztućce GERBER Zestaw Gerber ComplEAT sztućce niezbędniki - onyx łączy w sobie solidność i ciekawy design. Zamów teraz.

Sztućce Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx to synonim biwakowej funkcjonalności, który w zawiera w sobie cztery najpotrzebniejsze w outdoorowej kuchni elementy. Rozszerzone one zostały o dodatkowe funkcje, więc na gotowanie w terenie nie musisz ze sobą zabierać kompletu sztućców i przyborów tylko ten lekki i kompaktowy zestaw.

Wybierając się na trekking połączony z biwakowaniem lub dłuższy kemping staramy się zabierać jedynie niezbędny ekwipunek, tak by za dużo gratów nie przeciążało naszego plecaka. Dlatego wybór niezbędnika Gerber okazuje się oczywisty, gdyż połączono tutaj sztućce i narzędzia, które pozwoli Ci na łatwiejsze przygotowanie potraw, a także ich spożycie. Ten model z pewnością docenią wszyscy miłośnicy praktycznych rozwiązań, którzy wybierają się na górskie wędrówki, wyprawy rowerowe oraz harcerze.

Niezbędnik Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx zawiera w sobie czteroelementowy zestaw, który zapewnia aż 9 różnych funkcji. Funkcjonalności łyżki nie trzeba tłumaczyć jednak spork to już inna para kaloszy. Łączy on w sobie bowiem łyżkę z widelcem, co w terenie okazuje się niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Kolejnym elementem tego modelu jest łopatka, którą przewrócisz mięso przygotowujące się na grillu lub patelni, a także wymieszasz przygotowywaną potrawkę warzywną. Na jej krawędzi umieszczono ząbki, które pozwolą na krojenie bardziej miękkich składników dań, które chcesz spożyć. Ostatnim elementem niezbędnika Gerber jest multitool zawierający w sobie otwieracze do butelek i konserw, przecinak opakowań oraz obieraczkę. Takie połączenie praktycznych w biwakowej kuchni cech okazuje się niezbędnym wsparciem podczas całego procesu przygotowywania posiłków, a następnie ich spożywania. Jednak części składowe zestawu Gerber można ze sobą łączyć. Wystarczy, ze wykorzystasz sporka i łopatkę, które zepniesz ze sobą multitoolem tworząc szczypce. Posiadanie ich znacznie ułatwia kontrolowanie przebiegu gotowania i zapewnia wygodę gotowania w terenie równą temu domowemu.

Sztućce Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx to także lekkość i wytrzymałość, bez których żaden outdoorowy wypad nie może się obejść. Łyżkę, sporka oraz niewielkiego multitoola wykonano z aluminium. Łopatka za to to elastyczny i trwały nylon. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że któryś z elementów zestawu w łatwy sposób się uszkodzi. Na czas transportu całość łączy się ze sobą, więc zyskujesz pewność, że niczego nie zgubisz w swoim wypełnionym po brzegi ekwipunkiem plecaku.

Niezbędnik Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx sprawia, że gotowanie w warunkach outdoorowych staje się znacznie łatwiejsze.

Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx najważniejsze cechy:

Kuchenny niezbędnik wykonany z wytrzymałych materiałów;
Zestaw składa się ze sobą, co czyni go niezwykle kompaktowym podczas transportu;
Łyżka, spork i multitool wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium;
Łopatka wykonana z lekkiego nylonu posiada silikonowy antypoślizgowy uchwyt;
Łopatka posiada ząbkowaną krawędź umożliwiającą krojenie potraw;
Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong opis funkcjonalności:

1. Ząbkowane ostrze;
2. Silikonowa nakładka antypoślizgowa;
3. Teksturowany uchwyt zwiększający przyczepność do dłoni;
4. Spork;
5. Łyżka;
6. Rozcinak do opakowań;
7. Otwieracz do konserw;
8. Otwieracz do butelek;
9. Obieraczka do warzyw;

Więcej informacji
Kod SKU 31-003464
Producent GERBER
Kod EAN 013658154506
Więcej informacji
Kod SKU31-003464
ProducentGERBER
Kod EAN013658154506
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Zestaw Gerber ComplEAT sztućce niezbędniki - onyx
Twoja ocena
Polecamy również: