Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ZIPPO

ZIPPO
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Poznaj prawdziwą legendę amerykańskich zapalniczek. Zippo od lat dokłada wszelkich starań, abyś niezależnie od okoliczności mógł cieszyć się ciepłem ognia. Poznaj modne zapalniczki z ciekawymi nadrukami, które doskonale wpasują się w potrzeby każdego podróżnika oraz wysokiej jakości rozpałki czy ogrzewacze do rąk.

Ponad 450 mln sztuk zapalniczek o niezmienionym działaniu

Na początku lat 30. XX wieku w Bradford Country Club w Bradford jeden z jego bywalców, George Grant Blaisdell zauważył u swojego kolegi wyjątkową zapalniczkę, która nie gasła nawet przy bardzo mocnym wietrze. Jednak jej wygląd i sama konstrukcja nie były dla niego satysfakcjonujące. Zainspirowany jednak tym niewielkim urządzeniem, w 1932 roku stworzył Zippo, samodzielnie rozpoczynając produkcję.

Stworzony wówczas projekt okazał się tak ponadczasowy, że do czasów współczesnych nie uległ żadnym większym zmianom. Od tamtego czasu na rynek trafiło ponad 450 mln sztuk tego wyjątkowego urządzenia, w wielu różnych wersjach. To, co odróżnia sprzęt Zippo od innych jest m.in. możliwość rozpalenia jej za pomocą jedynie jednej ręki.

Stwórz własną kolekcję ponadczasowych zapalniczek

Choć każda z zapalniczek Zippo ma podobną konstrukcję, różnią się od siebie nadrukami. Dzięki temu możesz dobrać je do swoich własnych pasji oraz zainteresowań i np. pokazać, że jesteś lokalnym patriotą. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby stworzyć ich własną kolekcję. Jeśli interesujesz się lotnictwem, możesz postawić na taką, która nawiązuje do US Air Forces.

Przygotuj się na podróż z Zippo

Wybierasz się na turystyczną wycieczkę? Koniecznie musisz zaopatrzyć się w sprzęt, dzięki któremu skutecznie rozpalisz ogień. I choć zapalniczka może być w takiej sytuacji przydatna, koniecznie miej przy sobie odpowiednią rozpałkę. Składa się ze sprasowanego cedru i trocin, co oznacza, że jest naturalna i neutralna dla przyrody. Jedna sztuka wystarczy na rozpalenie czterech ognisk. To jednak tylko jeden z kilku różnych przydatnych produktów, jakie podróżnicy mogą znaleźć wśród produktów tej marki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com