Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

CELESTRON

CELESTRON
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 20

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 20

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

CELESTRON

Szukasz amatorskiego lub bardziej profesjonalnego teleskopu? Celestron od lat związany jest z produkcją optyki z różnej półki cenowej. Nieważne, czy potrzebujesz lornetki, czy lunety. Obserwuj niebo w najciemniejsze noce lub skutecznie wypatrz dzikie zwierzęta w lesie. Bądź bliżej natury, poznając jej tajemnice.

Celestron, czyli gdy dzieci inspirują rodziców

Nie jest tajemnicą, że wielu rodziców zrobiłoby dla swoich pociech wszystko. Tom Johnson nie był wyjątkiem. W 1955 roku postanowił skonstruować teleskop, tworząc go z myślą o synach. Był to teleskop zwierciadlany, którego budowa tak zajęła mężczyznę, że w 1960 roku założył firmę, która z czasem zmieniła nazwę na istniejącą obecnie, czyli Celestron. To przedsiębiorstwo szybko zasłynęło z produkcji teleskopów, jednak dziś nie ogranicza się tylko do nich.

Świadomość tego, jak działa optyka oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że to jeden z czołowych graczy na rynku w tej dziedzinie. Przedsiębiorstwo tworzy produkty, które sprawdzają się wyśmienicie jako pomoc edukacyjna, ale również takie, które swobodnie można wykorzystywać w użytku profesjonalnym.

Prezent dla amatora astronomii? To świetna pomoc szkolna

Teleskopy są doskonałą pomocą szkolną dla tych dzieci, które są szczególnie zainteresowane przyrodą i astronomią. Dzięki nim łatwiej im przyswajać wiedzę, ucząc się na własnych, praktycznych doświadczeniach. Dlatego zawsze warto zainwestować w tego typu sprzęt, który przy okazji może stać się źródłem rozrywki dla całej rodziny. W takiej sytuacji nie musisz jednak kupować zbyt drogiego teleskopu. Świetnie może sprawdzić się np. model PowerSeeker 80AZS.

Na wyprawę do lasu: znajdź swoją lornetkę

Celestron to nie tylko teleskopy, dlatego warto zainteresować się również produkowanymi przez firmę lornetkami. Te sprawdzą się w rękach każdego amatora spacerów. Dobrej jakości optyka, taka jak np. w modelu SkyMaster 12x60, sprawi, że każda wycieczka do lasu lub w góry będzie prawdziwą przygodą, połączoną z odkrywaniem niezwykłego świata zwierząt.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com