Czujnik Parkowania do Garażu Sabre Red Car Parking Sensor HS-APA

Kod SKU: KAL.119588
Kod EAN: 5902944133996
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
129,00 zł
Nieważne, czy spacerujesz po górach, lubisz survival, czy po prostu dużo czasu spędzasz w podróży. Istnieją gadżety, które wpiszą się w Twoją codzienność. To funkcjonalne drobiazgi, przydatne w wielu sytuacjach. Wybierz Pozostałe SABRE RED Czujnik Parkowania do Garażu Sabre Red Car Parking Sensor HS-APA i przekonaj się, że dokonałeś dobrego zakupu. Zamów teraz.

Czujnik Parkowania do Garażu Sabre Red Car Parking Sensor HS-APA


Masz problemy z parkowaniem w garażu lub któryś z domowników je ma? Masz dość obitych ścian, zarysowanych zderzaków i lakieru samochodowego? Problem z ocenieniem odległości przy parkowaniu może dotyczyć każdego. Dlatego właśnie warto wyposażyć się w czujnik parkowania do garażu.


Sygnalizator parkowania marki Sabre Red ułatwia wjeżdżanie do garażu, zwłaszcza, gdy wewnątrz nie ma zbyt wiele miejsca. Jego działanie polega na tym, że wskazuje kierowcy przybliżoną odległość między zderzakiem samochodu, a ścianą. 


Odległość zderzaka od przeszkody urządzenie wskazuje za pomocą światła (zielony, żółty, czerwony). Odległości można samodzielnie ustawić.

 

Urządzenie zasilane czterema bateriami AA.

 

Uwaga! Baterie nie znajdują się w zestawie.

 

Więcej informacji
Kod SKU KAL.119588
Producent SABRE RED
Kod EAN 5902944133996
Więcej informacji
Kod SKUKAL.119588
ProducentSABRE RED
Kod EAN5902944133996
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Czujnik Parkowania do Garażu Sabre Red Car Parking Sensor HS-APA
Twoja ocena
Polecamy również: