Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Czujniki dymu, gazu, czasu

Czujniki dymu, gazu, czasu
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Ryzyko pożaru występuje w niemal każdym pomieszczeniu. Dlatego szczególnie w miejscach publicznych powinny znajdować się czujniki dymu, gazu oraz czadu, dzięki którym będziesz mógł skutecznie zapobiec każdej katastrofie. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty pozwalające na zabezpieczenie domu lub każdej innej przestrzeni.

Czujniki dymu, gazu i czadu: zapobiegaj tragediom

Każdego roku w pożarach giną setki osób. Tylko w 2020 liczba zmarłych wynosi blisko 500 osób. Strażacy gasili ogień ponad 120 tys. razy. To jedno z największych i najbardziej powszechnych zagrożeń, z jakimi można spotkać się nawet w codziennych warunkach. Nic dziwnego: pożar może zostać spowodowany przez bardzo liczne powody. Częstym problemem jest jednak wadliwa instalacja elektryczna bądź niezbyt odpowiedzialne korzystanie z ognia.

Z tego powodu zawsze warto zainwestować w domowe zabezpieczenia przeciwpożarowe, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. W ten sposób nawet jeśli dojdzie do zapalenia jakiegoś przedmiotu, będziesz mógł szybciej i skuteczniej poradzić sobie z sytuacją. Skorzystaj z oferty marki Kidde, która zajmuje się produkowaniem sprzętu właśnie do użytku prywatnego. Ta powstała w 1999 roku firma może się poszczycić olbrzymim doświadczeniem i wiedzą związaną właśnie z pożarami.

Uważaj na czad. Zabezpieczenia do domów z gazem

Posiadasz w swoim domu kuchenkę gazową? Czujnik czadu to coś, co koniecznie musisz zamontować w swojej kuchni. Ta substancja jest bezwonna i niewidoczna, a jej zbyt wysokie stężenie może bardzo szybko doprowadzić do zatrucia, a następnie śmierci organizmu. Dlatego jeśli korzystasz z gazu lub też z pieca opalanego drewnem bądź węglem, koniecznie zainstaluj w pobliżu odpowiednie urządzenie.

Czujnik marki Kidde zapewni Ci wysoki stopień bezpieczeństwa, przy pomocy którego zabezpieczysz otoczenie dzięki jego dwóm niezależnym od siebie czujnikom. Posiada on wbudowany alarm oraz system informujący o rodzaju zagrożenia, dzięki któremu będziesz wiedział, jak należy reagować. 

Czujniki dymu, gazu oraz czadu: zagrożenie przez gazy wybuchowe

Choć zwykle się o nich nie myśli, takie gazy wybuchowe jak propan czy butan mogą stanowić naprawdę duże zagrożenie dla człowieka. Dlatego szczególnie w miejscach pracy, w których są wykorzystywane w jakiejkolwiek formie, powinny znaleźć się odpowiednie czujniki. W naszej ofercie znajdziesz właśnie taki produkt, który możesz skutecznie zainstalować nawet we własnym domu. Może jednak zostać wykorzystany także w przyczepach campingowych oraz na jachtach, na których wybuch może okazać się szczególnie niebezpieczny.

Czujniki dymu, gazu i czadu: powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu

Jeśli każde gospodarstwo domowe byłoby wyposażone w czujnik, wybuch niebezpiecznego pożaru stałby się rzadkością, a zatrucia czadem po prostu przestałyby się zdarzać. Dlatego tak istotne jest, aby jak najlepiej zabezpieczyć swoją przestrzeń. Taki jednorazowy zakup pomoże ochronić Twoją rodzinę przez lata, a na własnym zdrowiu oraz bezpieczeństwie nigdy nie można oszczędzać.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com