Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Alkomat elektrochemiczny FITalco Neon F1

Kod SKU: FITALCO.NEON.F1
Kod EAN: 5902944116296
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
749,00 zł Darmowa dostawa
Zakres wskazań: od 0.00 - 3.00 promili
Dokładność wskazań: do 0.05 promila
Typ czujnika: platynowy czujnik elektrochemiczny IV generacji Pro
Czas przygotowania do pracy: ~ 15 sekund
Czas przeprowadzania pomiaru: ~ 10 sekund
Wyświetlacz: dwukolorowy wyświetlacz LCD z podświetleniem
Zasilanie: Bateria alkaliczna 6LR61 9V oraz zasilacz samochodowy
Wymiary: 126 x 69 x 29 mm
Masa: 155 g (z baterią)

Alkomat elektrochemiczny FITalco Neon F1 to wysokiej jakości model alkomatu elektrochemicznego. Zastosowanie niezwykle czułego czujnika elektrochemicznego, pozwala na przeprowadzanie powtarzalnych i wysoce dokładnych pomiarów alkoholu. Urządzenie jest gotowe do przeprowadzenia testu zaledwie po 15 sekundach od włączenia.


FITalco Neon F1 powstał na bazie platynowego sensora elektrochemicznego generacji 4 PRO, który odpowiada za precyzyjne i realne pomiary, zgodne z faktycznym stanem trzeźwości osoby badanej. Pomiar stężenia alkoholu odbywa się w zakresie od 0 do 3,00 promili, jego dokładność producent określa na 0,05 promila.

Alkomat w zależności od wyniku pomiaru, może prezentować tylko jego wynik na wyświetlaczu (przy wyniku od 0,00 do 0,49 promila) lub po przekroczeniu 0,50 promila emitować sygnał ostrzegawczy oraz podświetlać wyświetlacz na czerwono - dając tym samym wyraźną informację, że poziom alkoholu we krwi został przekroczony. W przypadku wyniku powyżej 3 promili alkoholu, po przeprowadzonym teście na wyświetlaczu emitowany jest komunikat o treści "Hi".

Oprócz wysokiej dokładności pomiaru, urządzenie jest również bardzo ekonomiczne i wydajne w użyciu, umożliwia przeprowadzenie do 500 testów na jednej baterii. Alkomat posiada również funkcję zegara, datownika oraz pamięć ostatnich 10 pomiarów.


W zestawie oprócz skalibrowanego alkomatu FITalco Neon F1 znajduje się przydatna ładowarka samochodowa (umożliwia przeprowadzenie pomiaru po rozładowaniu baterii), etui ochronne pozwalające przenosić alkomat na pasie spodni oraz 5 jednorazowych ustników.


Alkomat FIT Neon F1 to precyzyjny tester trzeźwości wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do tanich urządzeń dostępnych na rynku, gwarantuje prawdziwy pomiar alkoholu oraz długotrwałe działanie.

Więcej informacji
Kod SKUFITALCO.NEON.F1
ProducentFITALCO
Kod EAN5902944116296
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny FITalco Neon F1
Twoja ocena