Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Czujnik czadu, tlenku węgla KIDDE Compact z LCD

Kod SKU: 900-0230
Kod EAN: 5908262107527
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
119,00 zł
Zabezpiecz swój dom przed pożarem albo wybuchem gazu. Chroń siebie i bliskich przed czadem będącym najcichszym z zabójców. Teraz to proste! Wystarczy wybrać czujniki dymu, gazu i czadu. Te niewielkie rozwiązania mogą uratować Ci życie. Czujniki dymu, gazu i czadu KIDDE Czujnik czadu, tlenku węgla KIDDE Compact z LCD to niezawodny produkt, który powinien znaleźć się w Twoim domu. Zamów teraz.

Podstawowa wersja czujnika Kidde o nazwie Compact z wyświetlaczem LCD przeznaczona do monitorowania pomieszczeń zagrożonych emisją tlenku węgla.


Kontrola polega na cyklicznym pomiarze, co 30 sek., stężenia tlenku węgla w powietrzu. Przekroczenie dopuszczalnego poziomu CO sygnalizowane jest optycznie (czerwona dioda LED) oraz akustycznie (głośny, pulsacyjny alarm dźwiękowy o sile 85 dB).

Detektor posiada przycisk Test/Reset umożliwiający sprawdzenie przez użytkownika prawidłowości działania urządzenia. Układ kontroli sprawności monitoruje na bieżąco m.in.: sensor, wewnętrzne obwody oraz stan baterii. W przypadku wykrycia usterki włącza się informacja odpowiednia do wykrytego uszkodzenia.


Zintegrowane zasilanie bateryjne umożliwia zamontowanie detektora w najbardziej optymalnym miejscu oraz gwarantuje ochronę również w przypadku zaniku napięcia zasilania w sieci.


Dzięki specjalnie zaprojektowanej obudowie urządzenie oprócz montażu na ścianie, może być także postawione na płaskiej powierzchni, np. na szafce nocnej w pobliżu łóżka.


ZALETY CZUJNIKA

* Technologia elektrochemiczna - jeden z najprecyzyjniejszych sensorów elektrochemicznych
* Dłuższy o 40% okres pracy w porównaniu z poprzednimi modelami
* Dwa razy mniejsze wymiary w porównaniu ze starszymi modelami
* Głośna sygnalizacja alarmowa
* Funkcja Test/Reset do kontroli i obsługi urządzenia
* Zasilanie bateryjne zapewniające ochronę również przy zaniku napięcia zasilania
* Możliwość montażu na ścianie lub postawienia detektora na płaskiej powierzchni
* Sygnalizacja końca okresu działania detektora
* Niski koszt eksploatacji, niewielkie wymiary oraz waga
* Prosty sposób montażu i obsługi
* Ergonomiczna i wytrzymała obudowa
* 7 letnia gwarancja


Detektor posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN EN 50291: 2001 dla domowych detektorów tlenku węgla. Zgodność z tą normą została potwierdzona przez niezależną jednostkę badawczą British Standard Institute (BSI). Ponadto został pozytywnie zaopiniowany przez brytyjską organizację CORGI i jest polecany do montażu jako domowe zabezpieczenia przed tlenkiem węgla.

Więcej informacji
Kod SKU 900-0230
Producent KIDDE
Kod EAN 5908262107527
Więcej informacji
Kod SKU900-0230
ProducentKIDDE
Kod EAN5908262107527
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Czujnik czadu, tlenku węgla KIDDE Compact z LCD
Twoja ocena