Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa Dostawa od 200zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

GERBER BEAR GRYLLS

GERBER BEAR GRYLLS
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
 1. Krzesiwo Gerber BG Bear Grylls Fire Starter
  Ocena:
  100%
  99,00 zł
 2. Multitool Gerber BG Bear Grylls Ultimate (31-000749)
  Ocena:
  92%
  299,00 zł Darmowa dostawa
 3. Multitool Gerber BG Bear Grylls Compact (31-000750)
  Ocena:
  91%
  99,00 zł
 4. Latarka czołowa Gerber BG Bear Grylls Hands Free
  Ocena:
  100%
  119,00 zł
 5. Manierka z menażką Gerber BG Bear Grylls Water Canteen
  Ocena:
  100%
  199,00 zł
 6. Bransoleta z paracordu Gerber BG Bear Grylls Survival
  Ocena:
  90%
  89,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Oni doskonale wiedzą, jak wymagające są góry. Wchodzenie na najwyższe szczyty jest tak ryzykowne, że nie możesz pozwolić sobie w trakcie na kompromisy. Wybierz więc narzędzia stworzone przez profesjonalistów, którzy rozumieją, jak ważne jest, by outdoorowe produkty były niezawodne. Gerber Bear Grylls sprawi, że twoje podróże wejdą na wyższy poziom doświadczeń.

Nowy początek po zdobyciu najwyższego szczytu

Od samego początku swojego istnienia, czyli od 1939 roku, Gerber Bear Grylls wspiera podróżników, tworząc produkty outdoorowe, których zadaniem jest m.in. ochrona ludzkiego zdrowia w trakcie ekstremalnych podróży. Drugi człon jej nazwy pojawił się jednak po pojęciu współpracy z Gearem Gryllsem, najmłodszym człowiekiem, który zdobył Mount Everest. Miał wtedy zaledwie 23 lata i także wtedy doskonale wiedział, ile wyzwań czyha na osobę, która chce wspiąć się na sam szczyt.

Dlatego Gerber Bear Grylls tworzy niezawodny sprzęt, w całości objęty dożywotnią gwarancją. Od ponad 70 lat dostarcza swoim klientom wszystko, co jest potrzebne do bezpiecznego poruszania się po najtrudniejszych szlakach.

Oświetl swoją drogę w najciemniejszą noc

Latarki są często używane nawet w warunkach domowych. Trudno o wygodniejszy przedmiot, który może oświetlić drogę nocą. Jednak w podróży często musisz mieć wolne ręce. Wtedy idealnym rozwiązaniem może okazać się zakup Gerber BG Bear Grylls Hands Free. Ta czołowa latarka posiada dwa tryby pracy i pozwala na długotrwałe działanie: aż do 15 godzin. Wygodna guma oraz niewielka objętość sprawiają zaś, że nie zajmie zbyt dużo miejsca w bagażu.

Nie omijaj drobnych gadżetów. Sprawdź tę bransoletkę

Paracord jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów, który świetnie sprawdzi się m.in. do przenoszenia przedmiotów czy nawet wspinaczki. Linka jest więc czymś, co warto mieć ze sobą zawsze. A nie ma wygodniejszej formy niż niewielka bransoletka, którą w każdej chwili możesz przemienić w bardzo użytkowy przedmiot. Gerber BG Bear Grylls Survival to podstawowe wyposażenie każdego survivalowca oraz doskonały pomysł na prezent.