Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GERBER BEAR GRYLLS

GERBER BEAR GRYLLS
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Oni doskonale wiedzą, jak wymagające są góry. Wchodzenie na najwyższe szczyty jest tak ryzykowne, że nie możesz pozwolić sobie w trakcie na kompromisy. Wybierz więc narzędzia stworzone przez profesjonalistów, którzy rozumieją, jak ważne jest, by outdoorowe produkty były niezawodne. Gerber Bear Grylls sprawi, że twoje podróże wejdą na wyższy poziom doświadczeń.

Nowy początek po zdobyciu najwyższego szczytu

Od samego początku swojego istnienia, czyli od 1939 roku, Gerber Bear Grylls wspiera podróżników, tworząc produkty outdoorowe, których zadaniem jest m.in. ochrona ludzkiego zdrowia w trakcie ekstremalnych podróży. Drugi człon jej nazwy pojawił się jednak po pojęciu współpracy z Gearem Gryllsem, najmłodszym człowiekiem, który zdobył Mount Everest. Miał wtedy zaledwie 23 lata i także wtedy doskonale wiedział, ile wyzwań czyha na osobę, która chce wspiąć się na sam szczyt.

Dlatego Gerber Bear Grylls tworzy niezawodny sprzęt, w całości objęty dożywotnią gwarancją. Od ponad 70 lat dostarcza swoim klientom wszystko, co jest potrzebne do bezpiecznego poruszania się po najtrudniejszych szlakach.

Oświetl swoją drogę w najciemniejszą noc

Latarki są często używane nawet w warunkach domowych. Trudno o wygodniejszy przedmiot, który może oświetlić drogę nocą. Jednak w podróży często musisz mieć wolne ręce. Wtedy idealnym rozwiązaniem może okazać się zakup Gerber BG Bear Grylls Hands Free. Ta czołowa latarka posiada dwa tryby pracy i pozwala na długotrwałe działanie: aż do 15 godzin. Wygodna guma oraz niewielka objętość sprawiają zaś, że nie zajmie zbyt dużo miejsca w bagażu.

Nie omijaj drobnych gadżetów. Sprawdź tę bransoletkę

Paracord jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów, który świetnie sprawdzi się m.in. do przenoszenia przedmiotów czy nawet wspinaczki. Linka jest więc czymś, co warto mieć ze sobą zawsze. A nie ma wygodniejszej formy niż niewielka bransoletka, którą w każdej chwili możesz przemienić w bardzo użytkowy przedmiot. Gerber BG Bear Grylls Survival to podstawowe wyposażenie każdego survivalowca oraz doskonały pomysł na prezent.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com