Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GFC TACTICAL

GFC TACTICAL
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 179

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 179

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Taktyczny sprzęt jest niezbędny przy wielu czynnościach outdoorowych. Pozwala na zamaskowanie się w trakcie pobytu w lesie, czy na bezpieczne pokonywanie dużych odległości. Powinien być wytrzymały i dobrze wykonany, ale przecież najlepiej byłoby, gdyby jednocześnie był w rozsądnej cenie. GFC Tacticaloferuje wszystko, czego potrzebuje osoba o właśnie takich wymaganiach.

To nie tylko sprzęt taktyczny

GFC Tacticaljest częścią większej grupy, która zajmuje się m.in. sprzedażą broni palnej. Przynależy ona założonej w 2004 roku polskiej firmy, która stopniowo zaczęła rosnąć w siłę. Szybko otworzyła się na nowe rynki, w tym na jeden z najważniejszych i największych w obecnym świecie: chiński. Obecnie jest dostępna także m.in. w Danii, Holandii czy Wielkiej Brytanii. Ten odłam przedsiębiorstwa oferuje przede wszystkim sprzęt taktyczny, który w stosunkowo niskich cenach, oferuje jak najwyższą jakość.

Znajdź idealny plecak, torbę, kamizelkę lub cokolwiek, co będzie potrzebne w trakcie podróży. GFC Tactical jest marką tworzoną przez profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jakie wymagania ma aktywna osoba, pasjonująca się czynnościami outdoorowymi.

Plecak to podstawa każdej podróży

Plecak w podróży jest czymś niezbędnym. To on pozwala na bezpieczne przenoszenie różnego rodzaju przedmiotów, które potrzebne będą w czasie zwiedzania, polowania, czy górskiej wspinaczki. Włożysz do niego jedzenie, apteczkę czy ubrania. Zawsze stawiaj na takie modele, które mają dużą ilość różnorakich kieszeni, do których schowasz swoje rzeczy. GFC Tactical Assault Pack będzie doskonałym towarzyszem podróży każdego dnia.

Tworzona również z myślą o myśliwych

Zadanie myśliwego zwykle nie jest łatwe. Zwierzynę łatwo jest spłoszyć, dlatego lepiej nie wykonywać nadmiaru ruchów, idąc po np. dodatkowy magazynek. Kamizelka taktyczna KAM-39 rozwiąże ten problem. Stworzona z wytrzymałego nylonu będzie mogła towarzyszyć w trakcie każdego polowania. Zawiera m.in. ładownicę na radio oraz trzy kieszenie na pistoletowe magazynki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com