Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GLOCK

GLOCK
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Choć firma GLOCK znana jest głównie z produkcji krótkiej broni palnej, obecnie pod tą marką można kupić także oryginalne wiatrówki, pistolety ASG oraz pistolety typu RAM na kule pieprzowe do obrony i kule gumowe do treningu strzeleckiego z oryginalnym logo GLOCK.

Dzięki temu miłośnicy strzelectwa rekreacyjnego mogą także doświadczać obcowania z tą bardzo popularną, austriacką marką broni. 

Zaczęło się od trzech pracowników

Produkty z metalu i drewna, jakie początkowo trafiały na rynek dzięki Glock były tworzone przez zaledwie trzech pracowników. Ta austriacka firma została założona w 1963 roku. W latach 70. twórcy zaczęli skupiać się na produktach militarnych, takich jak noże czy elementy granatów odłamkowych. Potem poszło już lawinowo: pojawiły się kultowe modele broni i nie tylko, a przedsiębiorstwo zaczęło rozwijać skrzydła, pojawiając się także na rynku amerykańskim.

Rozwój produkcji oraz marki pozwolił walczyć o lepszą jakość oraz o wprowadzanie coraz to większych ilości innowacji. Obecnie siedziby przedsiębiorstwa można znaleźć m.in. w USA i na Słowacji.

Saperka: kultowy produkt stworzony przez Glock

Od lat saperka jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia żołnierzy. Jest przydatna przy budowaniu okopów, ale również może służyć jako broń. Niewielka i lekka, jest docenionym przedmiotem na wielu polach. W 1983 roku przedsiębiorstwo stworzyło pierwszy model, który posiadał m.in. możliwość zablokowania w trzech miejscach, czy wykorzystać utwardzoną piłę. To jednak nie było ostatnie słowo! Obecnie Glock proponuje saperkę, która spełni wszystkie wymagania osób żyjących w XXI wieku. Mocna i innowacyjna, musi znaleźć się w plecaku każdego survivalowca.

Broń palna to nie wszystko

Glock jest przykładem marki, która udowadnia, że tworząc broń palną, można proponować odbiorcą także inny sprzęt w wysokiej jakości. Produkty tworzone od lat, z pasją i doświadczeniem, pozwolą cieszyć się także rekreacyjnymi, obronnymi i outdoorowymi doświadczeniami i oddychać pełną piersią w każdej sytuacji. Poznaj świat tego austriackiego producenta!