Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Krzesiwo Wildo Fire-Flash Pro Large lime (KR-FPL-FC-67)

Kod SKU: HE.KR-FPL-FC-67
Kod EAN: 7330883932901
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
85,00 zł
Jak rozpalić ogień w terenie? To proste! Z pomocą przyjdą krzesiwa, zapałki i zapalniczki. Miej je zawsze przy sobie, bez względu na to, czy wybierasz się pod namiot, czy na survival. Krzesiwa, zapałki, zapalniczki WILDO Krzesiwo Wildo Fire-Flash Pro Large lime (KR-FPL-FC-67) to produkt najwyższej jakości, dzięki któremu błyskawicznie zorganizujesz ognisko pod gołym niebem. Zamów już teraz!

Krzesiwo Wildo Fire-Flash Pro Large w kolorze limonkowym to produkt wykonany w Szwecji. To właśnie tam znajduje się główna fabryka producenta Wildo. To bardzo prosty w użyciu element wyposażenia każdego, kto wybiera się na survival czy biwak i wie, że nie zabierze ze sobą zapalniczki lub zapałek. Produkt ma ergonomiczny kształt, a w wersji pro przedstawionej na zdjęciach powyżej, blaszkę o ostrzejszych krawędziach, dzięki temu krzesiwo krzesze jeszcze więcej iskier. Proponowany model sprawdzi się podczas obozowania, z jego pomocą rozpalisz ognisko w kilka minut, co ważne, bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Krzesiwo jest także bardzo wygodne w użyciu, producent zadbał o najmniejsze szczegóły.

Niezawodne krzesiwo wprost ze Szwecji

Lekki i poręczny dodatek, który w skrajnych przypadkach może uratować życie. Tak można określić krzesiwo marki Wildo. Produkt, który połączono z blaszką sznurkiem, co pozwala zawiesić go na smyczy jako brelok lub pętelkę nadgarstkową. Dzięki temu będziesz miał go zawsze przy sobie. Krzesiwo krzesze dużą ilość iskier, co pozwala szybciej i skuteczniej rozpalić ognisko. Co więcej, duża średnica produktu gwarantuje użytkowanie przez długi czas. Pamiętaj jednak, że do każdorazowego rozpalania ogniska potrzebujesz suchych gałęzi najlepiej z drzew liściastych, rób to w miejscach, w których jest to dozwolone, aby uniknąć ewentualnego mandatu. W lesie pozostawiaj po sobie porządek.

Porowaty kompozyt w uchwycie – pewność i skuteczność

Producent zdecydował się wprowadzić do swojego krzesiwa Fire-Flash Pro Large porowaty kompozyt, ten znalazł się dokładnie w limonkowym uchwycie. To przydatny dodatek, bo pozwala jeszcze skuteczniej i pewniej wzniecać iskry. Ponadto, kolor, z jakiego powstał uchwyt, jest jaskrawy, bardzo dobrze widoczny na tle ciemnych liści w lesie. Gdy zgubisz krzesiwo, łatwiej je odszukasz. Postaw więc na produkt marki Wildo, wybierz jakość i niezawodność. Zachęcamy także do przejrzenia innych propozycji w naszym sklepie, kompletnie wyposażymy Cię na najbliższy biwak lub survival.

Więcej informacji
Kod SKU HE.KR-FPL-FC-67
Producent WILDO
Kod EAN 7330883932901
Więcej informacji
Kod SKUHE.KR-FPL-FC-67
ProducentWILDO
Kod EAN7330883932901
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo Wildo Fire-Flash Pro Large lime (KR-FPL-FC-67)
Twoja ocena
Więcej z WILDO