Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Kurtka HELIKON Anorak PILGRIM DuraCanvas czarna (KU-PGM-DC-01)

Kod SKU: HE.KU-PGM-DC-01.H
W magazynie
Już od 469,00 zł Darmowa dostawa
Zapewnij sobie ochronę przed deszczem, chłodem i wiatrem, sięgając po najlepsze kurtki na wyprawę. To rozwiązania, które dołączysz też do miejskiego outfitu. Kurtki Kurtka HELIKON Anorak PILGRIM DuraCanvas czarna (KU-PGM-DC-01) łączy w sobie doskonałą jakość, wygodny krój i ciekawy design. Zamów teraz z darmową dostawą.

Kurtkę Pilgrim zaprojektowaliśmy z myślą o wymagającej turystyce w zmiennych warunkach pogodowych. Oparta na sprawdzonej przez dziesięciolecia konstrukcji rozpinanej “kangurki”, została przez nas wyraźnie udoskonalona, dzięki czemu sprosta oczekiwaniom współczesnych podróżników, wciąż trafiając w estetykę “starej gwardii”.Liczne kieszenie pozwolą na wygodne rozmieszczenie ekwipunku, a ich charakterystyczne ułożenie sprawi, że będą stale dostępne, nawet podczas pracy w pozycji siedzącej czy w klęku.

Przedłużyliśmy całą konstrukcje kurtki, dzięki czemu chroni ona stale nasze ciało, bez względu na dynamikę naszych ruchów czy przenoszony dodatkowo sprzęt.Dzięki obniżeniu kieszeni “kangurki” mogliśmy przedłużyć także zamek przedni kurtki, przez co użytkownik może lepiej wentylować swoje ciało, podczas forsownych podejść czy pracy.

Więcej informacji
Kod SKU HE.KU-PGM-DC-01.H
Producent HELIKON-TEX
Kod EAN N/D
Więcej informacji
Kod SKUHE.KU-PGM-DC-01.H
ProducentHELIKON-TEX
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Kurtka HELIKON Anorak PILGRIM DuraCanvas czarna (KU-PGM-DC-01)
Twoja ocena
Więcej z HELIKON-TEX
Polecamy również: