Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

LEATHERMAN

LEATHERMAN
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Poznaj możliwości, jakie stoją za tymi wszechstronnymi narzędziami. Za ich pomocą uratujesz swój dzień, nawet jeśli będzie ci się wydawać, że nie jesteś w stanie już nic więcej zrobić. Produkty Leatherman stworzone są z myślą o osobach, które cenią sobie wygodę w trakcie podróży. To już koniec z noszeniem ze sobą całej skrzynki narzędzi!

Pomysł przyszedł w Europie w 1975 roku

Firma tworzy swoje produkty w USA w Oregonie, jednak pomysł na jej stworzenie pojawił się w Europie. To w 1975 roku jej założyciel wybrał się na niskobudżetową wycieczkę wraz z żoną. Gdy, będąc akurat w Warszawie w pokoju hotelowym zaczęła jednak przeciekać kanalizacja, a Fiat, którym się poruszali, uległ zepsuciu, Tim Leatherman (na zdjęciu powyżej) zorientował się, że to, czego brakuje mi w bagażu to wszechstronne narzędzie.

Leatherman wykorzystywał wszechstronnie swój nóż, którego używał zarówno do majsterkowania, jak i krojenia chleba, jednak przez całą trasę żałował, że nie są połączone ze szczypcami, dzięki którym można przecież znacznie łatwiej dokonywać różnego rodzaju napraw. Po powrocie do domu zaczął więc wykonywać pierwsze szkice, zaczynając swoją drogę do podbicia rynku.

Wysoka jakość, bo amerykańska jakość

Multitoole tworzone przez Leatherman mogą poszczycić się szczególną jakością, ponieważ tworzone są w amerykańskiej fabryce. Tworzone w Portland, są następnie poddawane licznym testom, zarówno na Pacyfiku, jak i w trudnych górskich warunkach. Dlatego też jeśli jesteś podróżnikiem, możesz zaufać tej jakości. Przydadzą się zarówno do samochodowych podróży (w końcu zmieścisz je w schowku!), jak i w trakcie pieszych wędrówek po najbardziej skalistych terenach.

Dobierz idealne narzędzie dla siebie

Dzięki szerokiej ofercie możesz dopasować swój multitool do swoich możliwości i potrzeb. Zastanów się, jakie funkcje powinien pełnić. Jaka powinna być jego maksymalna waga i czego najczęściej byś używał? Noża, piły, czy może otwieracza? Następnie znajdź w naszym sklepie takie narzędzie, które spełni wszystkie twoje wymagania. Nigdy nie idź na kompromisy!