Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

LIGHT MY FIRE

LIGHT MY FIRE
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Light My Fire

Rozpalenie ogniska to jedno z najtrudniejszych zadań survivalowych, które jednocześnie jest często kluczowe do przetrwania. To też ważne zadanie dla wszystkich, którzy wybierają się na pieszą wycieczkę w góry bądź inne odludne miejsce. Dlatego Light My Fire to marka tworząca produkty, dzięki którym łatwiejsze stanie się nie tylko rozpalenie ogniska. Dzięki nim będziesz mógł również zjeść posiłek w wygodnych naczyniach, które weźmiesz ze sobą w każdą podróż!

Light My Fire to marka bliska natury

Twórcy Light My Fire dobrze wiedzą, jak istotna jest dla wszystkich podróżników i outdoorowców przyroda. Dlatego tworzą biodegradowalne produkty, a także rozpałki wytworzone z naturalnych produktów. Przedsiębiorstwo istnieje od 1995 roku i bezustannie dba o to, aby jego klienci mogli cieszyć się przygodą, nie martwiąc się o dobrostan natury. Firmę założył Michael Odqvist, sprzedając produkt MayaSticks. Ten bardzo szybko zdobył dużą popularność wśród Gwatemalczyków.

Działająca i naturalna rozpałka do ogniska

Nie wszystkie rozpałki są przyjaźnie środowisku, ale te od Light My Fire nie będą go zanieczyszczać. Stworzone z drewna, są ekologiczne i bardzo skuteczne. Stworzone z drewna sosny rosnącej tylko w Gwatemali i Meksyku mają wysoką zawartość łatwopalnej żywicy. To sprawia, że są doskonałe dla wszystkich podróżników, którzy cenią sobie naturalne pochodzenie używanych przez nich produktów. Wybierz rozpałkę TinderSticks, aby móc szybko cieszyć się przyjemnym ogniem w trakcie swojej przygotowywanej od dawna wyprawy!

Biodegradowalny zestaw obiadowy, czyli wybierz ekologiczną menażkę

Rozpalenie ognia to jedno, zjedzenie posiłku w czymś komfortowym to drugie. Dlatego Light My Fire oferuje podróżnikom menażkę stworzoną z biodegradowalnego materiału, która jest dostępna w zestawie. Zawiera on m.in. miskę, przykrywkę, łyżkowidelec czy deskę do krojenia. W ten sposób szybko i sprawnie przygotujesz pyszny posiłek. Menażka Light My Fire MealKit BIO po prostu musi znaleźć się w twoim ekwipunku podróżnika.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com