Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

NOTIONE

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Martwisz się o swoje dziecko bądź ciągle zapominasz, gdzie postawiłeś samochód? W obydwu tych sytuacjach możesz skorzystać z lokalizatora, dzięki któremu zapewnisz bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim. Notione to nowatorskie przedsiębiorstwo, które korzystając z możliwości nowych technologii, pozwoli na zlokalizowanie przedmiotów, w których znajduje się ich produkt.

To nie tylko samo urządzenie

Notione cieszy się tak znakomitym działaniem między innymi dzięki połączeniu różnych współczesnych technologii. Ich niewielkie urządzenie łączy się z GPSem oraz jest powiązane z firmową aplikacją, która pozwala na szybkie zlokalizowanie danego przedmiotu lub osoby. Korzysta z technologii Bluetooth Smart.

Bezwątpienia wielokrotnie szukałeś kluczy, bądź nie wiedziałeś, gdzie postawiłeś samochód. Z tymi produktami to nie będzie już miało miejsca! Ponadto korzystając z nich, będziesz mógł również zlokalizować dziecko, np. przypinając urządzenie do jego kluczy bądź chowając je w kieszeni ubrania. To zapewni bezpieczeństwo i możliwość skontrolowania, gdzie w danej chwili znajduje się maluch.

Szybkie i sprawne bezprzewodowe działanie lokalizatora

Do korzystania z tych produktów nie potrzebujesz dodatkowego zasilania. Notione Play jest niewielkim lokalizatorem, który wystarczy przypiąć do swojego cennego przedmiotu, aby następnie móc znaleźć go w każdej sytuacji za pomocą aplikacji. Ilość zastosowań takiego produktu jest nieograniczona! Z jego pomocą będziesz mógł również np. zlokalizować psa lub kota, jeśli ucieknie w trakcie wspólnego spaceru.

Zapobiegnij niebezpiecznym sytuacjom. Lokalizuje zgubę w dużym obrębie

Lokalizator wysyła sygnał w obrębie 90 m. To wystarczająca odległość, aby skutecznie odnaleźć dziecko, czy starszą osobę po tym, jak oddalili się od miejsca pobytu. Dzięki temu będziesz mógł bez dodatkowego stresu kontrolować, co dzieje się z ważnymi dla ciebie osobami. Na dodatek urządzenia Notione są odporne na różne warunki atmosferyczne.To niewielki i niezbyt drogi gadżet, który może skutecznie uratować życie innym.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com