Nóż kuchenny Victorinox Standard Paring Black z falistym ostrzem (5.0733)

Nóż kuchenny Victorinox Standard Paring Black z falistym ostrzem (5.0733)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż kuchenny Victorinox Standard Paring Black z falistym ostrzem (5.0733)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 5.0733
EAN: 7611160500366
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
27,00 zł
- producent: Victorinox
- stal nierdzewna
- długość całkowita: 211 mm
- długość ostrza: 1000 mm
- szerokość: 21,3 mm
- masa: 27 g
- kolor: czarny

Nóż kuchenny Victorinox Standard Paring Black z falistym ostrzem to niewielki nóż przeznaczony do codziennych prac kuchennych, który charakteryzuje się wyjątkową urzytecznością oraz długim trzymaniem ostrości.

Nóż kuchenny Victorinox Standard Paring Black z falistym ostrzem posiada głownię o optymalnej długości 10 centymetrów, która została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dobór stali przez producenta jest przemyślany i wynika z wieloletniego doświadczenia w produkcji noży kuchennych i scyzoryków. Materiał użyty do produkcji głowni charakteryzuje się praktycznie całkowita odpornością na korozję podczas codziennego użytkowania. Jeśli po udanym przyjęciu zdarzy się nam zostawić nóż brudny rano nie zobaczymy na nim śladu rdzy. Dużą zaletą  tego modelu jest zastosowanie bardzo skutecznych ząbków na całej długości krawędzi tnącej. Dzięki takiemu rozwiąznaniu nóż świetnie tnie praktycznie każdy materiał z jakim możemy spotkać się w naszej kuchni. Z powodzeniem pokroimy owoce, warzywa na sałatkę czy zupę. Plasterkowanie kiełbasy okaże się czynnością prostą jak nigdy dotąd a przygotowanie artystycznych dekoracji stanie się przyjemnością. Zęby w porównaniu z krawędzią plain (gładką) zdecydowanie dłużej zachowują ostrość więc ostrzenie będzie bardzo sporadyczne. Dodatkową zaletą uwydatniającą doskonałe właściwości tnące jest zastosowanie pełnego płaskiego szlifu oraz niewielkiej grubości głowni. Dzięki temu nóż płynie przez materiał cięty i nie klinuje się w nim.  Warto również wspomnieć, że ten model noża posiada wyraźny czubek, który będzie bardzo pomocny podczas precyzyjnych prac dekoracyjnych i innych.

Rękojeść modelu Victorinox Standard Paring Black z falistym ostrzem posiada prosty i ergonomiczny profil, który gwarantuje przyjemną pracę nawet przez bardzo długi czas. Przygotowanie pracochłonnej sałatki nie będzie stanowić problemu dla naszych dłoni. Rękojeść została wykonana z polipropylenu, który został uformowany metodą wtryskową. Dzięki temu konstrukcja jest łatwa w produkcji co ma wpływ na atrakcyjną cenę końcową dla klienta. W przedniej części znajduje się lekkie podcięcie, które w swoim następstwie tworzy delikatny jelec chroniący przed przypadkowym zsunięciem się palców na krawędź tnącą. Chwyt jest pewny i nawet osoby o dość dużych dłoniach będą w stanie objąć rękojeść wszystkimi palcami.

Jeśli szukasz niedużego uniwersalnego noża kuchennego, to seria  Victorinox Standard Paring jest właśnie dla Ciebie!Więcej informacji
Kod SKU5.0733
ProducentVICTORINOX
EAN7611160500366
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z VICTORINOX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com