Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic Pikutek - do warzyw, wędlin i owoców (6.7833) - czarny

Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic Pikutek - do warzyw, wędlin i owoców (6.7833) - czarny

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic Pikutek - do warzyw, wędlin i owoców (6.7833) - czarny

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 6.7833
EAN: 7611160003225
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
27,00 zł
- producent: Victorinox
- stal nierdzewna
- długość całkowita: 218 mm
- długość ostrza: 110 mm
- szerokość: 21 mm
- masa: 29 g
- kolor: czarny

Nóż kuchenny Victorinox SwissClassic Pikutek - do warzyw, wędlin i owoców to jedno z najbardziej powszechnych i uznanych narzędzi kuchennych na świecie.

Victorinox SwissClassic, zwany w Polsce popularnie „pikutkiem” jest jednym z najbardziej użytkowych narzędzi tnących jakie są dostępne na rynku nożowym. Jest to bardzo prosta, ale jednocześnie wyjątkowo przemyślana konstrukcja dzięki czemu praktycznie każdy amator jak i profesjonalista może cieszyć się świetnym nożem kuchennym w przyzwoitej cenie.

Nóż został wykonany z wysokiej jakości nierdzewnej stali produkowanej na potrzeby szwajcarskiej  firmy Victorinox. Stal ta gwarantuje bardzo długie trzymanie ostrości oraz całkowitą odporność na korozję. Nawet jeśli zdarzy się nam zostawić brudny nóż w zlewozmywaku na noc – nie musimy się o nic obawiać, rdza z pewnością się nie pojawi. Ząbkowane ostrze o łagodnie zakończonym czubku, posiada doskonałe właściwości tnące oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Nóż przeznaczony jest do krojenia min. warzyw, owoców, kiełbas, najczęściej jednak służy jako uniwersalny nóż kuchenny. Jego poręczność umożliwia również wykonywanie subtelnych dekoracji, usuwanie nasion z warzyw i owoców oraz szeregu innych precyzyjnych czynności wykonywanych w kuchni. Zęby w tym nożu zostały równomiernie rozłożone na całej długości i już od nowości charakteryzują się wybitną ostrością oraz agresją cięcia. Dużą zaleta jest fakt, że noże ząbkowane tego typu wymagają zdecydowanie rzadszego ostrzenia niż noże z ostrzem plain (gładkim). Dzięki temu nóż pozostaje bardzo długo ostry co jest bardzo ważne jeśli szukamy produktu, który będzie zawsze gotowy do użycia.

Rękojeść noża Victorinox SwissClassic Pikutek została wykonana z wytrzymałego polipropylenu, który został ergonomicznie ukształtowany pod kształt dłoni. Dzięki temu praca nożem jest wygodna i nie męczy naszych mięśni. Użytkowy kształt w połączeniu z niewielką masą noża powoduje, że jest to jeden z najbardziej popularnych i użytkowych noży kuchennych na świecie.Więcej informacji
Kod SKU6.7833
ProducentVICTORINOX
EAN7611160003225
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z VICTORINOX
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com