Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy TICKLESS RUN UV YELLOW (RUN01UV)

Kod SKU: RUN01UV
Kod EAN: 5999566450938
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
189,00 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady TICKLESS Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy TICKLESS RUN UV YELLOW (RUN01UV) nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Odstraszacz kleszczy dla biegaczy. Odstraszacz na kleszcze TickLess Run Yellow


TickLess to urządzenie chroniące przed kleszczami.

TickLess Run powstał z myślą o biegaczach. Montowany jest do sznurówki buta. Jest ultralekki, dzięki czemu nie przeszkadza w bieganiu.

Urządzenie emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz.

Emitowane przez urządzenie impulsy są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych, blokują one jednak główny narząd zmysłowy kleszczy – narząd Hallera.

Kleszcze wykorzystują narząd Hallera do namierzania żywiciela, gdy kleszcz znajdzie się w zasięgu ultradźwięków emitowanych przez TickLess - będzie zdezorientowany i nie wyczuje swojej ofiary.

TickLess wykazuje również skuteczność w ochronie przed pchłami.


Cechy produktu:
TickLess Run emituje silniejszy sygnał i chroni przed kleszczami i pchłami jeszcze skuteczniej (promień ~2,5m),
Ultralekki,
Specjalnie zaprojektowany z myślą o biegaczach,
Odporny na zachlapania,
Posiada akumulator, który możesz wielokrotnie naładować (~300 cykli ładowania, brak efektu pamięci, aktywność do 20 dni po naładowaniu),
Montowany jest do sznurówki buta,
Nie wykorzystuje substancji toksycznych/chemicznych,
Bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych,
Posiada funkcję nocnej lokalizacji,
Kolor żółty

Zwiększona skuteczność ochrony
Zwiększone napięcie zasilania głośniczka zapewnia wyższą amplitudę emitowanych przez niego ultradźwięków, dzięki czemu urządzenie ma większy obszar skutecznego działania, a emitowane ultradźwięki ciężej wytłumić. Skuteczny obszar ochrony to promień o długości około 2,5m.

Możliwość wielokrotnego ładowania:
TickLess Run posiada wbudowany polimerowy akumulator litowo-jonowy. Jest to jeden z najnowocześniejszych typów akumulatora, który gwarantuje dużą ilość cykli ładowania (~300), niewielki spadek pojemności i brak efektu pamięciowego. Ładowanie następuje za pomocą dołączonego kabla micro USB. W pełni naładowane urządzenie funkcjonuje do około 20 dni.


Nocna lokalizacja
W urządzeniu możesz włączyć migającą diodę, sprawi ona, że będziesz widoczny/a podczas nocnych biegów.

Usprawnione mocowanie
TickLess Run przytwierdza się do sznurówki obuwia - urządzenie jest stabilnie przymocowane.

TickLess nie wykorzystuje substancji toksycznych/chemicznych i jest całkowicie bezpieczny dla ludzi (w tym kobiet w ciąży, małych dzieci, osób z rozrusznikiem serca itp.) i dla zwierząt domowych.

 

Sposób montażu
Upewnij się, że bateria jest naładowana:

przed pierwszym użyciem ładuj urządzenie przez około 4h,
TickLess Run/Active posiada diodę oraz przycisk, jeśli po naciśnięciu przycisku czerwona dioda zamruga - urządzenie działa i jest naładowane. Jeśli dioda nie zabłyśnie - urządzenie nie działa i należy je naładować.
Przyłóż urządzenie z gumowym pierścieniem do sznurowadła/torby i przeciągnij gumowy pasek pod sznurowadłem zaciągając gumkę na rowek po drugiej stronie urządzenia.

W celu ponownego umocowania upewnij się, że pierścień gumowy jest dobrze zamontowany w rowku.

Nie przykrywaj urządzenia.

Sprawdzaj okresowo aktywność urządzenia (po naciśnięciu przycisku dioda powinna wyraźnie zamrugać).


Włączanie

Naciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2-3 sekundy - jedno długie mignięcie czerwonej diody informuje o włączeniu urządzenia. Urządzenie pozostaje aktywne tak długo jak akumulator jest naładowany.

Gdy akumulator się rozładuje, urządzenie się wyłączy - należy wówczas naładować urządzenie.

Sprawdzanie czy urządzenie działa

Aby sprawdzić czy urządzenie działa naciśnij przycisk - 4 mignięcia czerwonej diody informują, że urządzenie jest aktywne. Jeśli czerwona dioda się nie zapala, oznacza to, że akumulator jest rozładowany i należy naładować urządzenie. Urządzenia nie można wyłączyć (działa tak długo jak akumulator jest naładowany).

Akumulator, ładowanie

Urządzenie posiada polimerowy akumulator litowo-jonowy.

Akumulator:

nie posiada efektu pamięci,
pozwoli na około 300 cykli ładowań,
w pełni naładowany akumulator zasila urządzenie przez około 20 dni.
Aby naładować urządzenie należy podłączyć je do ładowarki poprzez kabel microUSB (dołączony do urządzenia, ładowarka nie jest dołączona). Gdy akumulator jest ładowany - świeci się zielona dioda na urządzeniu.

Gdy zielona dioda zgaśnie oznacza to, że akumulator jest w pełni naładowany. Pełne ładowanie całkowicie rozładowanego akumulatora zajmuje około 3 godzin.

Wodoodporność, postępowanie w razie zamoczenia/zawilgocenia

Wilgoć nie uszkadza urządzenia (IP13) - należy jednak unikać bezpośredniego kontaktu z wodą, ponieważ TickLess nie jest wodooporny.

W przypadku zawilgocenia lub zamoczenia, należy pozostawić urządzenie do wyschnięcia w przewiewnym miejscu (można wspomóc proces nawiewem mechanicznym).

Nocna lokalizacja

Przytrzymaj przycisk przez około 3 sekundy aby włączyć funkcję nocnej lokalizacji (szybko migająca czerwona dioda) i około 3 sekundy aby wyłączyć tą funkcję.

Więcej informacji
Kod SKU RUN01UV
Producent TICKLESS
Kod EAN 5999566450938
Więcej informacji
Kod SKURUN01UV
ProducentTICKLESS
Kod EAN5999566450938
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy TICKLESS RUN UV YELLOW (RUN01UV)
Twoja ocena
Więcej z TICKLESS
Polecamy również: