Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

TICKLESS

TICKLESS
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kleszcze są jednymi z najbardziej niebezpiecznych dla ludzi roztoczy. Wbijają się w skórę swojego żywiciela, mogąc zarazić go niebezpiecznymi chorobami. Dotyczy to zarówno ludzi, jak i zwierząt, dlatego na ich ukłucia należy szczególnie uważać. Na całe szczęście Tickless opracował doskonałą metodę ochrony przed tymi niewielkimi stworzeniami.

Ochrona zdrowia na pierwszym miejscu

Nieważne, czy chodzi o twoje dziecko, psa czy ciebie samego: ochrona przed kleszczami powinna być na porządku dziennym, szczególnie w okresie letnim. Jednocześnie korzystanie z chemikaliów różnego rodzaju może być po prostu niebezpieczne dla użytkowników, np. w chwili wystąpienia alergii. Tickless w 2010 roku postanowił więc stworzyć alternatywę, która nie będzie zawierała żadnych szkodliwych substancji.

Poznaj markę, dzięki której ochronisz całą swoją rodzinę. Tickless jest obecny na ponad 50 światowych rynkach, a skuteczność ich produktów została potwierdzona przez tysiące użytkowników. Nie martw się o niebezpieczne choroby przenoszone przez kleszcze.

Przeciw kleszczom. W trosce o zdrowie noworodka

Nowonarodzone dzieci są niezwykle delikatne i stosowanie w ich przypadku chemii może być szczególnie niebezpieczne. Dlatego Tickless stworzyło produkt właśnie dla najmłodszych. Ten odstraszacz kleszczy emituje ultradźwięki o zmiennej częstotliwości, które odstraszają kleszcze nawet w promieniu 1,5 metra. Dzięki temu zyskasz pewność, że w trakcie rodzinnego spacery twojemu maleństwu nic się nie stanie. Zasilanie przez baterie sprawia, że produkt będzie służył na długi czas.

Stworzony z myślą o myśliwych. Odstraszacz kleszczy ultradźwiękowy

Myśliwi spędzają w lesie długie godziny, toteż muszą zwykle specjalnie osłaniać się przed kleszczami, na których ataki są szczególnie narażeni. Z tego powodu i dla nich powstał specjalny model, który działa w promieniu 3 metrów. Poprzez ultradźwięki nie pozwala kleszczom zlokalizować człowieka znajdującego się w tym obrębie, a co za tym idzie: uniemożliwia dostanie się na jego skórę.