Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla zwierząt TICKLESS PET MINI, złoty

Kod SKU: M01GO
Kod EAN: 5999566450259
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
189,00 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady TICKLESS Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla zwierząt TICKLESS PET MINI, złoty nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla zwierząt TICKLESS PET MINI, złoty

TickLess to urządzenie chroniące przed kleszczami.
TickLess Mini dedykowany jest psom i kotom (mogą go również używać inne zwierzęta lub nawet ludzie, jeśli tylko można go pewnie zamontować).
Urządzenie emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz.
Emitowane przez urządzenie impulsy są całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych, blokują one jednak główny narząd zmysłowy kleszczy – narząd Hallera.
Kleszcze wykorzystują narząd Hallera do namierzania żywiciela, gdy kleszcz znajdzie się w zasięgu ultradźwięków emitowanych przez TickLess - będzie zdezorientowany i nie wyczuje swojej ofiary.
TickLess wykazuje również skuteczność w ochronie przed pchłami.
TickLess nie wykorzystuje substancji toksycznych/chemicznych i jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt domowych oraz ludzi (w tym kobiet w ciąży, małych dzieci, osób z rozrusznikiem serca itp.).

Co wyróżnia TickLess Mini od wersji Pet:

- TickLess Mini emituje silniejszy sygnał i chroni przed kleszczami i pchłami jeszcze skuteczniej (promień ~2,5m).
- Posiada akumulator, który możesz wielokrotnie naładować (~300 cykli ładowania, brak efektu pamięci, aktywność do 20 dni po naładowaniu).
- Jest najmniejszym urządzeniem TickLess w ofercie, sprawdzi się więc zarówno u większych jak i u mniejszych pupili.


Zwiększona skuteczność ochrony:
Zwiększone napięcie zasilania głośniczka zapewnia wyższą amplitudę emitowanych przez niego ultradźwięków, dzięki czemu urządzenie ma większy obszar skutecznego działania, a emitowane ultradźwięki ciężej wytłumić. Skuteczny obszar ochrony to promień o długości około 2,5m.

Możliwość wielokrotnego ładowania:
TickLess Mini posiada wbudowany polimerowy akumulator litowo-jonowy. Jest to jeden z najnowocześniejszych typów akumulatora, który gwarantuje dużą ilość cykli ładowania (~300), niewielki spadek pojemności i brak efektu pamięciowego. W pełni naładowane urządzenie funkcjonuje do około 20 dni.

Nocna lokalizacja:
W urządzeniu możesz włączyć migającą diodę, pomoże Ci ona zlokalizować Twojego pupila podczas nocnych spacerów.

Usprawnione mocowanie:
TickLess Mini przytwierdza się do obroży - urządzenie nie dynda i nie kołysze się na boki, dzięki czemu sprawdzi się dobrze nawet u najmniejszych pupili. Urządzenie można zamontować na obrożach o szerokości 10 - 20mm.

Więcej informacji
Kod SKU M01GO
Producent TICKLESS
Kod EAN 5999566450259
Więcej informacji
Kod SKUM01GO
ProducentTICKLESS
Kod EAN5999566450259
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla zwierząt TICKLESS PET MINI, złoty
Twoja ocena
Więcej z TICKLESS
Polecamy również: