Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

OLIGHT

OLIGHT
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Nikt nie powinien pozostawać w ciemności. Olight oferuje wysokiej jakości produkty oświetleniowe sprawdzające się w licznych sytuacjach. Sprawdź latarki, dzięki którym wybierzesz się w podróż nawet nocą oraz kolorowe filtry, które sprawią, że mrok rozświetlą niezwykłe kolory. Specjalistyczne baterie i ładowarki sprawią zaś, że sprzęt będzie świecił jeszcze dłużej.

Olight — globalny specjalista od spraw światła

Aby rozświetlić otoczenie, w Olight pracują tylko osoby naprawdę oddane swojej pracy, które dobrze wiedza, jak ważna jest ich rola. Bezustanne innowacje sprawiły, że marka jest obecnie rozpoznawalna na całym świecie. Z jej możliwości często korzystają podróżnicy ceniący sobie niewielkie, jasne, lecz trwałe latarki. Ten wytrzymały sprzęt jest codziennie użytkowany także przez swoich twórców, którzy dokładają wszelkich starań, aby w ręce klientów oddawać tylko przedmioty naprawdę spełniające swoją funkcję.

Jakie wymagania muszą spełnić te latarki?

Aby produkty Olight trafiły na rynek, muszą spełniać normę ANSI/NEMA FL1. Ten pierwszy skrót można rozwinąć do American National Standards Institute, zaś drugi do National Electrical Manufacturers Association. Obydwie te organizacje postanowiły stworzyć wspólny standard, który pozwala na swobodne porównywanie parametrów przenośnego sprzętu oświetleniowego. Wybierając produkty spełniające ten standard, możesz być pewny, co do ilości światła, produkowanego przez konkretną latarkę albo co do jej zasięgu, który może mieć kluczowe znaczenie w przypadku podróży w ekstremalnych warunkach.

Latarka — ją musisz mieć w swoim bagażu

Niezależnie od tego, czy podróżujesz pieszo, za pomocą roweru czy samochodu, latarka jest czymś, co po prostu musisz mieć przy sobie. To źródło światła rozświetli mrok niezależnie od warunków, a jej bateria będzie znacznie bardziej trwała niż telefonu komórkowego. Dlatego mimo rozwoju technologii, zawsze powinieneś mieć przy sobie choćby niewielkie, dodatkowe oświetlenie, które zadziała, gdy wokół zabraknie prądu.