Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ORNO

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Każdego dnia lepsi niż poprzedniego dnia po to, by swoim klientom oferować jakość alarmów z najwyższej półki. Ochroń swoje gospodarstwo domowe, instalując łatwy w użyciu oraz skuteczny system zabezpieczeń. Skorzystaj z możliwości, jakie daje najnowsza technologia stworzona przez Orno i przestań obawiać się włamania.

Poznaj certyfikowane polskie produkty Orno

Ochrona mieszkań nie była od początku domeną Orno, bo zaczęło się w 1990 roku od zakładu poligraficznego. Stopniowo jednak w ofercie zaczęły pojawiać się bezprzewodowe dzwonki, a wejście do Unii Europejskiej w 2004 roku pozwoliło marce na szybsze certyfikowanie swoich produktów. I w ten sposób, stopniowo od jednoosobowej działalności, następnie poprzez firmę prowadzoną w domku jednorodzinnym przedsiębiorstwo zaczęło się rozrastać. Obecnie główna jego siedziba znajduje się w Gliwicach.

Orno to ponad 80 profesjonalistów i 70 000 sprzedanych produktów miesięcznie. Marka jest znana także poza Polską — jej usługi są znane w aż 16 innych krajach. Jakość to nie poprawność, a wychodzenie poza normy, czego przykładem są niezawodne alarmy.

Alarm bezprzewodowy — załóż go w swoim domu

Włamania do pustych domów to coś, co dzieje się regularnie. Zapobieganie im jest jednak trudne, jeśli nie posiadasz specjalnego systemu zabezpieczeń, który pozwoli służbom zareagować na czas. Zainstaluj przenośny alarm bezprzewodowy, którym możesz sterować za pomocą pilota. W ten sposób po opuszczeniu budynku będziesz pewny, że w razie włamania włączy się głośna syrena, która zwróci uwagę na włamywaczy. Jeśli sam wchodzisz do domu, pamiętaj o wyłączeniu urządzenia w ciągu kilku sekund.

Mieszkasz na parterze? To może być niebezpieczne

Parterowe mieszkania z nisko osadzonymi oknami mogą kusić włamywaczy. Dlatego warto dodatkowo zabezpieczyć znajdujące się w nich ewentualne wejścia. Załóż alarmy okienno-drzwiowe, świetnie sprawdzające się w takich przypadkach, ale nie tylko. Mogą dobrze sprawdzić się np. w garażu lub oddalonej od głównego budynku wiacie, w której przebywasz rzadziej niż w swoim domu.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com