Flara ostrzegawcza - 20 minutowa

Kod SKU: FLARA20
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
49,00 zł
Nawet podczas pozornie bezpiecznych wypraw, przyda się pirotechnika sygnalizacyjna. To proste rozwiązania, które mogą uratować Ci życie, w chwili kiedy nadejdą niespodziewane okoliczności. Pirotechnika sygnalizacyjna Flara ostrzegawcza - 20 minutowa to lekkie i poręczne rozwiązanie, które nie zajmuje wiele miejsca w plecaku. Zamów już teraz!
20 minutowa FLARA OSTRZEGAWCZA to niezawodny środek sygnalizacyjno-ostrzegawczy.

Amerykański produkt od ponad 90 lat powszechnie znany i stosowany w USA, Kanadzie, Ameryce  Południowej i Europie. Jego podstawowa użyteczność polega na niezwykle skutecznym - w każdych  warunkach pogodowych takich jak: deszcz, śnieżyca, silny wiatr, mgła oraz w każdych warunkach  topograficznych - sygnalizowaniu kierowcom o awaryjnych postojach na drodze innych pojazdów, miejscach kolizji lub innych zdarzeniach mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Mają  również niebagatelny wpływ na bezpieczeństwo oraz sygnalizację w górach, na morzu, jeziorze, przejazdach  kolejowych.


Flary ostrzegawcze to jedyny, skuteczny i niezawodny środek, który mając wszechstronne zastosowanie  pozwala ostrzec przed ewentualnym niebezpieczeństwem lub sprowadzić potrzebną pomoc z lądu,  powietrza, lub wody.


Statystyki policyjne podają, że każdego roku, w wyniku najechania pojazdu na inny nieoświetlony, lub  niedostatecznie oświetlony pojazd stojący na drodze lub poboczu, w różnych warunkach atmosferycznych i  topograficznych ginie ponad 400 osób, a kilka tysięcy zostaje rannych.

Flary ostrzegawcze są z powodzeniem wykorzystywane w takich instytucjach i podmiotach jak: policja, straż pożarna, wojsko, żegluga morska i rzeczna,  lotniska polowe, pomoc drogowa, jednostki ratownictwa górskiego i wodnego itp. Cenione są również przez kierowców, turystów górskich, entuzjastów survivalu czy użytkowników jachtów, łodzi motorowych itp.


Flary ostrzegawcze zostały dopuszczone do obrotu handlowego na Terenie Polski na podstawie decyzji  Ministra Gospodarki i posiadają wymagany Certyfikat Klasyfikacyjny (Certyfikat Bezpieczeństwa)  Instytutu Przemysłu Organicznego Nr 072/IPO/99.
Więcej informacji
Kod SKU FLARA20
Producent N/D
Kod EAN N/D
Więcej informacji
Kod SKUFLARA20
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Flara ostrzegawcza - 20 minutowa
Twoja ocena
Polecamy również: