Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Ostrzałka elektryczna kuchenna Work Sharp E2-I (009-027)

Kod SKU: KOL.009-027
Kod EAN: 662949040075
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
289,00 zł Darmowa dostawa
Jaki jest najlepszy nóż? Ostry! Dlatego zadbaj o to, aby w Twoim wyposażeniu znalazły się osełki i ostrzałki do noży. Wykorzystasz je nie tylko w terenie, ale i w domu. Osełki i ostrzałki do noży WORK SHARP Ostrzałka elektryczna kuchenna Work Sharp E2-I (009-027) to sprawdzone rozwiązanie wykonane z najlepszych surowców, dzięki czemu pozwoli Ci łatwo i szybko naostrzyć większość noży. Zamów teraz z darmową dostawą.

Work Sharp E2-I to elektryczna ostrzałka do noży kuchennych, wyposażona w elastyczne tarcze ścierne oraz prowadnice kątowe, pozwalające na precyzyjne i prawidłowe ostrzenie całej krawędzi tnącej.

Budowa
Ostrzałka ma lekką konstrukcję oraz kompaktowe rozmiary, dzięki czemu zajmuje mało przestrzeni na blacie kuchennych, a po skończonej pracy można ją po prostu schować do szuflady. Największą zaletą tego modelu jest prosta, niemal instynktowna obsługa, dzięki czemu mogą z niej korzystać osoby bez doświadczenia w ostrzeniu noży.

Urządzenie ma 3 strefy ostrzenia służące do ostrzenia lewej i prawej strony krawędzi oraz jej polerowania. Wysoką funkcjonalność urządzenia zwiększa opcja ostrzenia nożyczek.

Jedna ostrzałka do wszystkich noży kuchennych
Work Sharp E2-I to wszechstronna ostrzałka kuchenna, dzięki której w szybki i prawidłowy sposób wyostrzymy różnego rodzaju noże np.

gładkie noże kuchenne,
ząbkowane noże kuchenne,
noże do filetowania,
noże składane,
nożyczki,
tasaki,
noże japońskie.

Proces ostrzenia
Urządzenie ma 3 strefy ostrzenia odpowiadające za ostrzenie:

prawej strony krawędzi tnacej,
lewej strony krawędzi tnącej,
polerowanie i szybki podostrzanie
Dzięki zastosowaniu systemu prowadnic ostrzenie noży jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia.

Wystarczy umieścić nóż w prowadnicy, włączyć urządzenie i przeciągać ostrze od nasady aż po czubek, naprzemiennie zmieniając strony szlifowania tj. prawa, lewa, prawa, lewa itd.

W odróżnieniu od większości ostrzałek kuchennych wykorzystujących płytki diamentowe Work Sharp E2-I zastosował elastyczne tarcze ścierne o gradacji P120, które ostrzą delikatniej, jednak tworzą krawędź ostrza, ma znacznie wyższą ostrość.

Po zakończeniu ostrzenia wstępnego możemy ręcznie wypolerować ostrze, wykorzystując w tym celu środkową szczelinę, w której zastosowano ceramikę o drobnej gradacji. Ostrzałka ceramiczna doskonale sprawdza się także do ostrzenia noży ząbkowanych oraz szybkiego podostrzania.

Funkcje dodatkowe
Ostrzałka pozwala również na ostrzenie nożyczek, w tym celu wystarczy zdemontować przystawkę ceramiczną i włączyć ostrzałkę w trybie mniejszej prędkości.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Co chcesz naostrzyć?
nóż ząbkowany ,
nóż stalowy ,
nożyczki ,
tasak
Rodzaje gradacji grit /120
Typ ostrza
ząbkowany ,
gładki
Dane dodatkowe
Materiał ścierny papier ścierny
Informacje producenta
Producent Work Sharp, USA
Symbol dostawcy CPE2-I

Więcej informacji
Kod SKU KOL.009-027
Producent Nie
Kod EAN 662949040075
Więcej informacji
Kod SKUKOL.009-027
Kod EAN662949040075
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka elektryczna kuchenna Work Sharp E2-I (009-027)
Twoja ocena
Polecamy również: