Ostrzałka elektryczna Work Sharp Combo (WSCMB-I)

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Combo (WSCMB-I)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ostrzałka elektryczna Work Sharp Combo (WSCMB-I)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.009-015
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
339,00 zł
Jaki jest najlepszy nóż? Ostry! Dlatego zadbaj o to, aby w Twoim wyposażeniu znalazły się osełki i ostrzałki do noży. Wykorzystasz je nie tylko w terenie, ale i w domu. Osełki i ostrzałki do noży WORK SHARP Ostrzałka elektryczna Work Sharp Combo (009-015) to sprawdzone rozwiązanie wykonane z najlepszych surowców, dzięki czemu pozwoli Ci łatwo i szybko naostrzyć większość noży. Zamów teraz z darmową dostawą.

Combo Knife Sharpener to prosta ostrzałka elektryczna, która pozwala w łatwy i szybki sposób naostrzyć dowolny rodzaj noża z ostrzem gładkim i ząbkowanym.

Combo Knife Sharpener to idealne rozwiązanie, dla osób które do tematu ostrzenia podchodzą w sposób bardzo pragmatyczny tzn. noże mają być po zawsze ostre, ostrzenie nie powinno zajmować wiele czasu i być skomplikowane, jedna ostrzałka do różnych noży.

Solidna budowa oraz teksturowany chwyt zapewniają trwałość i wygodę użytkowania. Obsługa ostrzałki została uproszczona do maksimum. Urządzenie oferuje wyłącznie jeden kąt ostrzenia (25° na stronę) silnik ma stałą prędkość obrotów (co chroni przed przypadkowym uszkodzeniem ostrza), do włączania i wyłączania służy jeden przycisk.

Ostrzałka Elektryczna Work Sharp Combo umożliwia ostrzenie maszynowe przy użyciu elastycznych pasów ściernych oraz ręczne za pośrednictwem prętów ceramicznych. Taka kombinacja technologii i tradycji, tworzy niezwykle wygodny, szybki oraz efektywny system ostrzący dla każdego posiadacza noża. Ostrzenie przy użyciu pasów ściernych formuje doskonale wypukły szlif Convex, który tradycyjną metodą ostrzenia jest trudny do uzyskania i wymaga większej wprawy. Ten rodzaj szlifu jest preferowany przez profesjonalistów oraz twórców noży, ze względu na dłuższe trzymanie ostrości oraz lepsze parametry cięcia. Ostrzałka używa wysokiej jakości pasów ściernych 3M (13 x 254 mm) o gradacji 120, które przeznaczone są do szlifowania oraz ostrzenia noży bez nadmiernego nagrzewania głowni. Pręty ceramiczne o innowacyjnej, klinowej konstrukcji pozwalają wygładzić każdą krawędź tnącą do ostrości brzytwy, a także ostrzyć ząbkowane ostrza o każdym rozmiarze. Proces ostrzenia dodatkowo ułatwiają stałe prowadnice o kącie 25° pomocne przy ostrzeniu maszynowym (na pasie) i ręcznym (na prętach ceramicznych).

Bez względu na to czy nóż jest mocno stępiony czy chcesz go tylko podostrzyć, już po kilku przeciągnięciach, ostrze odzyskuje swoją ostrość, dzięki czemu ostrzałka idealnie sprawdzi się w każdej kuchni i garażu.

W zestawie:

Ostrzałka Elektryczna Work Sharp Combo
2 pasy ścierne 3M o gradacji 120
instrukcja obsługi
 

Work Sharp Outdoor to amerykańska marka innowacyjnych ostrzałek do noży i narzędzi, należąca do rodzinnego przedsiębiorstwa Darex, którego początki sięgają 1973 roku. Do firmy należą także marki: Drill Doctor obejmująca profesjonalne ostrzałki do wierteł oraz Work Sharp Culinary specjalizującą się w ostrzałkach do noży kuchennych.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Co chcesz naostrzyć? nóż
Kąt pochylenia noża [°] 25
Rodzaje gradacji coarse / 120
Typ ostrzałki elektryczna
Typ ostrzenia szybkie podostrzenie
Dane dodatkowe
Materiał ścierny ceramika (syntetyk) / alumina
W zestawie
Elementy zestawu ostrzałki komplet pasów ściernych (2 szt.)
Informacje producenta
Producent Work Sharp, USA
Symbol dostawcy WSCMB-I

Więcej informacji
Kod SKUKOL.009-015
SymbolProducentaWSCMB-I
ProducentWORK SHARP
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z WORK SHARP
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com