Plecak Mil-Tec Small Assault Pack Laser Cut - Flecktarn - 14002621

MIL-TEC
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Dane techniczne:
  169,00 zł
Chwilowo niedostępne
Darmowa dostawa od 300 zł

Opis

Plecak Mil-Tec Small Assault Pack Laser Cut

Plecak taktyczny Small Assault Pack firmy Mil-Tec o pojemności wynoszącej około 20 litrów. Wykonany został z gęstego poliestru, dla zabezpieczenia przed wilgocią kieszenie od wewnątrz zostały wykończone winylem.

W modelu tym zamiast tradycyjnych, przyszytych taśm (palsów) do montażu dodatkowych kieszeni zastosowano Laser-Cut-Loop-System - laminowany poliester z laserowo wyciętymi otworami zgodnymi ze standardem MOLLE/PALS.

Plecak posiada dwie duże kieszenie główne. W pierwszej znaleźć można dużą przegrodę z siatki oraz zamykaną na zamek kieszeń na drobne przedmioty. W drugiej znajdują się dodatkowe przegródki na dokumenty, itp. Na przednim przedziale naszyte są dwie kolejne kieszenie, z których dolną wyposażono w kolejne przegródki.

Wszystkie kieszenie zapinane są na mocne dwukierunkowe zamki z grubymi zębami i uchwytami ułatwiającymi ich obsługę w rękawicach. Od strony pleców znajduje się miękka, wyprofilowana wyściółka z pianki EVA pokryta oddychającą, zapewniającą wysoki komfort użytkowania siatką. Pod nią znajduje się zamykany na rzep Velcro przedział na worek hydracyjny.

Wygodne, regulowane szelki posiadają pionowe taśmy montażowe, po jednym D-Ringu do mocowania dodatkowego ekwipunku a także pas biodrowy z możliwością demontażu.

Na bokach oraz spodzie plecaka znajdują się ułatwiające pakowanie troki kompresyjne wyposażone w kompozytowe klamry. Na bokach, pod wycinanymi montażami umieszczone są również dwie wąskie, podłużne kieszenie. W górnej części znajduje się solidny uchwyt transportowy.

Dzięki zastosowaniu laserowo wyciętych otworów praktycznie z każdej strony plecaka można zamontować dodatkowe moduły zgodne ze standardem MOLLE/PALS.

Dane techniczne:

Materiał: poliester, PVC, pianka EVA
Pojemność: ~20L
Wymiary: 42 x 20 x 25 cm
Waga: 1095g
Kolor: Flecktarn

Dane techniczne

Kod SKU SP.13947
Producent MIL-TEC
Kod EAN 4046872358982

Producent

Nazwa Sturm Handels GmbH
Kraj Niemcy
Adres Hugo-Junkers-Ring 7
Kod pocztowy 01109
Miasto Dresden
E-mail [email protected]
Telefon +49 351 889 30

Importer

Nazwa Bron.pl Sp. z o. o. ul. Dawidowska 10, 05-500 Zamienie
Kraj Polska
Adres Drogowców 33/35 (Oddział)
Kod pocztowy 42-202
Miasto Częstochowa
E-mail [email protected]
Telefon +48 34 310 60 00
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Polecamy również:
Plecak EDC Backpack -24L- Cordura - Tiger Stripe (PL-EDC-CD-62)
279,99 zł
Plecak DIRECT ACTION Halifax Medium - Cordura - MultiCam -  (BP-HFXM-CD5-MCM)
1 249,90 zł
Plecak Mil-Tec BW GEN.II bojowy 65 l. czarny (14024102)
219,00 zł
Plecak rowerowy Deuter Trans Alpine 30 black
571,33 zł
Plecak Wisport Sparrow cordura 30L WZ-93 (293-037)
799,00 zł Cena promocyjna 639,00 zł
Plecak Helikon EDC Sling, Czarny, Cordura, 25L (HE.PL-ESB-CD-01)
269,99 zł
Plecak Bergen Backpack -18L- Tiger Stripe (PL-BGN-CD-62)
629,99 zł
Torba HELIKON MISSION - Cordura - Shadow Grey / Black - (TB-MSB-CD-3501A)
629,99 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com