Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa Dostawa od 200zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

PRO MAGNUM

PRO MAGNUM
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Twoje ręce są każdego dnia narażone na wiele zagrożeń. To nimi dotykasz przedmiotów, to je wystawiasz na mróz lub wysokie temperatury. Dlatego szczególnie w podróży niezwykle istotne jest, aby odpowiednio je zabezpieczać. Z pomocą rękawic taktycznych Pro Magnum będziesz mógł dotykać wszystkiego bez obaw!

Skąd wzięło się Pro Magnum?

Oto marka, która specjalizuje się w produkcji niezawodnych rękawic, które będziesz mógł wykorzystywać w setkach różnych sytuacji. Poznaj Pro Magnum, przedsiębiorstwo założone w 1991 roku, które pięć lat później zaczęło sprzedawać m.in. broń bez zezwoleń i artykułów obronnych. Jednak jako producent rękawic wystartował dopiero w 2011 roku, szybko jednak zwracając uwagę w swoim środowisku.

W końcu o dobre rękawice wcale nie jest łatwo. Muszą dobrze chronić dłonie, zapewniać ciepło, nie zwiększać potliwości… Aktywne osoby mają wysokie wymagania, a ochrona rąk jest w czasie podróży niezmiernie istotna. W takiej sytuacji nawet zraniony palec może być problematyczny i skutecznie utrudniać wykonywanie survivalowych czynności.

Lekkie, ale wytrzymałe rękawice na ciepłe dni

Jeśli wybierasz się na podróż w letnim okresie, bez wątpienia istotne będzie dla ciebie to, aby rękawice były lekkie i wygodne, ale jednocześnie dobrze chroniące dłoń. Model Patrol Light może okazać się w takim przypadku najlepszym wyborem. Jest stworzony bezszwowo, dlatego nie musisz obawiać się obtarć czy odcisków. Na dodatek jego materiał czyści się w mechaniczny sposób, przez co jest łatwy w utrzymaniu w idealnym stanie.

Specjalistyczne rękawice, zaprojektowane z myślą o operatorach SWAT

Lekkie rękawice to jednak za mało? Postaw na wyjątkowe Hardcore Duty, które są dodatkowo wzmocnione w okolicach ludzkich kości za pomocą lekkiego polimeru. Nie wymagają one wiązania i nie krępują ruchów, przez co świetnie sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach. Takie rękawice taktyczne to świetny wybór dla najbardziej wymagających osób, specjalizujących się w survivalu czy myślistwie. Mogą sprawdzić się również jeśli uwielbiasz paintball.