Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

RED IS BAD

RED IS BAD
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Pokaż innym swoje przywiązanie do polskiej historii i lokalnych wartości. Nie rezygnuj przy tym z wysokiej jakości, która będzie towarzyszyć przez lata. Red Is Bad oferuje swoim klientom całą gamę ciekawych wzorów oraz wykończeń. Jednocześnie nie zapomina o wielkich dokonaniach swoich rodaków, reprezentując wszystkie ważne dla nich wartości.

Dwóch przyjaciół, jedna działalność: początek Red Is Bad

Paweł i Kuba poznali się jeszcze za czasów szkolnych. W 2012 roku ich drogi ponownie się spotkały, a gdy okazało się, że łączą ich poglądy, zaczęli razem prowadzić media społecznościowe. Krytyka aktualnej polityki oraz tworzenie własnych grafik szybko zaowocowały powstaniem nietypowej polskiej marki. Red Is Bad tworzy ubrania, które komentują historię oraz otaczającą Polaków rzeczywistość. Tworzone są od podstaw w kraju. Każdy komponent powinien powstać na rodzimej ziemi firmy, w ten sposób wspierając lokalną gospodarkę.

Dzięki zaangażowaniu fanów z social mediów przedsiębiorstwo zaczęło rozwijać skrzydła i prędko stało się jednym z najbardziej istotnych graczy na rynku, jeśli chodzi o tworzenie patriotycznych ubrań.

T-shirt to strój na wiele okazji

Nie bez przyczyny na ulicach najczęściej można spotkać osoby ubrane właśnie w koszulki z krótkim rękawkiem. Są wygodne i pozwalają na manifestację swoich własnych pasji oraz poglądów. Skorzystaj z tej możliwości, wybierając taką z patriotyczną grafiką. Zawisza Czarny jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich figur historycznych i posiadanie go na swoim T-shircie na pewno zwróci uwagę wszystkich osób wokół!

Idealny pasek do każdej pary spodni

Czarny i skórzany, o klasycznym kroju, ale… jednak będący czymś więcej. Wybierz pasek, który doskonale sprawdzi się do użytku przy każdej parze spodni. Jest idealny dla osób, które cenią sobie elegancję, ale jednocześnie chcą w subtelny sposób zamanifestować swoje patriotyczne poglądy. Pasek posiada niewielką, ręcznie malowaną flagę, znajdującą się przy metalowej klamrze. To świetny sposób na uzupełnienie każdej stylizacji.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com