Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 250 ml.

Kod SKU: 390-001
Kod EAN: 5908259959030
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
45,00 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady Via Nova Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 250 ml. nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Spray owadobójczy Bio-Insektal 250 ml to naturalny preparat kontaktowo-biobójczy skuteczny wobec większości rodzimych gatunków stawonogów.

Spray może być stosowany bezpośrednio na odzieży, meblach oraz wyposażeniu pomieszczeń, w których przebywamy.

Posiada pozwolenie Ministra Zdrowia nr 3713/09 oraz pozytywne testy dermatologiczne z wynikiem bardzo dobrym.

W zależności od powierzchni jego skuteczne działanie wynosi od 8 godzin do 3 tygodni. Bio-Insektal efektywnie zwalcza kleszcze, meszki, owady pełzające i biegające. Dzięki takiej profilaktyce efektywnie chronimy się przed boreliozą, odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych, babeszjozie oraz innym powikłaniom zdrowotnym.

Po kontakcie insekta ze spryskaną powierzchnią następuje porażenie układu nerwowego (zaburzenie neurotransmisji), dlatego efekt biobójczy następuje niemal natychmiastowo.

W celu prawidłowego zabezpiecznia się przed owadami należy dokładnie spryskać powierzchnie potencjalnego kontaktu z insektami:

- parapety, framugi, lampki nocne, rolety (zabezpieczenie pomieszczeń)
- buty, nogawki spodni, odzież zewnętrzna (zabezpieczenie osobiste)


Preparat marki Via Nova Naturprodukte swoją skuteczność zawdzięcza substancji czynnej opartej na ekstrakcie ze złocienia dalmatyńskiego, składnika w 100% naturalnego.

Preparat Bio-Insektal jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Nie plami i nie brudzi, nie wchodzi w reakcję z tworzywami sztucznymi. Substancja jest bezzapachowa i nie wywołuje podrażnień u dzieci i alergików.

Dlaczego BIO-Insektal to najlepszy wybór:

- nie plami, nie brudzi, nie tłuści,
- bezzapachowy,
- bez gazu napędowego,
- rozpuszczalny w wodzie,
- działający długofalowo,
- nieszkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych,
- ulega biodegradacji.


Zastosowanie:

Środek BIO-Insektal to skuteczny preparat na groźne kleszcze, meszki, muchy, mrówki, prusaki, mole, karaluchy, pluskwy, rybiki, pająki, osy, szerszenie, pchły, wszy, wszoły, świerzbowce, piórojady, muchówki, gzy, mszyce, stonki, czerwce, nicienie i inne!

Spray Bio-Insektal 250 ml z uwagi na swoją pojemność, przeznaczony jest dla większej ilości osób oraz zabezpieczania przestrzeni mieszkalnych, pojazdów lub wyposażenia.

Sposób użycia:


W celu ochrony przed insektami i owadami należy spryskiwać wybrane powierzchnie. BIO-Insektal jest preparatem naturalnym, ulegającym biodegradacji. Bez zapachu, nie plami i nie brudzi. Przed użyciem każdorazowo mocno wstrząsnąć! Spryskiwać powierzchnie podlegające ochronie z niewielkiej odległości. Nie wycierać. Należy rozpylić 8 ml produktu na 1 m2.

- Maks. czas działania: 8 h
- Ochrona przed: mrówki ,karaluchy ,owady latające ,meszki ,kleszcze
- Pojemność: 250 ml
- Skład środka na owady: Wyciąg ze Złocienia Dalmatyńskiego
- Sposób rozprowadzania: spray
- Typ odstraszacza: w płynie

Więcej informacji
Kod SKU 390-001
Producent Via Nova
Kod EAN 5908259959030
Więcej informacji
Kod SKU390-001
ProducentVia Nova
Kod EAN5908259959030
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 250 ml.
Twoja ocena