Termos Esbit VACUUM XL 2,1 L

Kod SKU: VXL2100ML
Kod EAN: 5908262173676
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
149,00 zł
Ciepły napój lub posiłek to najlepszy zastrzyk energii podczas wyprawy. Dlatego wybierając się w teren czy na survival, zawsze zabieraj ze sobą termosy i kubki termiczne. Termosy i kubki termiczne ESBIT Termos Esbit VACUUM XL 2,1 L to rozwiązanie od sprawdzonej i cenionej marki, które nie zawiedzie Cię w czasie wyprawy. Zamów teraz.

Termos Esbit Vacuum Flask XL 2,1 L z poręcznym uchwytem i paskiem, przeznaczony do przechowywania płynów i żywności.


Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu utrzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. Dodatkowo termos posiada poręczną składaną rączkę i pasek do założenia na ramię.


Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.

Termos długo utrzymuje temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej, termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących, jak i zimnych. Niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę czy też mocno zmrożony napój izotoniczny, wylany płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej.

Duży otwór w termosie umożliwia również przenoszenie w nim jedzenia. Dzięki temu jest to uniwersalny termos o szerokim spektrum zastosowań.


Termos Vaccum Flask XL wyposażony jest w automatyczny korek (otwierany przyciskiem). Ponadto, termosy Esbit wyposażone są również w drugi kubek, przenoszony pod nakrętką. Dzięki niemu, dwie osoby mogą cieszyć się rozgrzewającym napojem równocześnie.

Atrakcyjna, czarno - pomarańczowa kolorystyka, charakterystyczna dla firmy Esbit, pozwoli również cieszyć oko, nie tylko kubki smakowe.

Pojemność2100 ml
Temperatura wlanego płynu98 °C
Temperatura otoczenia20 ± 2 °C
Zdolność do utrzym. temp. po 6 h> 85 °C
Zdolność do utrzym. temp. po 12 h> 75 °C
Zdolność do utrzym. temp. po 24 h> 65 °C


Cechy:

konstrukcja ze stali nierdzewnej
próżnia techniczna
zewnętrzna powłoka antypoślizgowa
ścianki wewnętrzne pokryte cienką warstwą srebra (właściwości antybakteryjnie i izolacyjnie)
w zestawie dwa kubki
wygodna, składana rączka
nylonowy pasek do przenoszenia termosu

Więcej informacji
Kod SKU VXL2100ML
Producent ESBIT
Kod EAN 5908262173676
Więcej informacji
Kod SKUVXL2100ML
ProducentESBIT
Kod EAN5908262173676
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Termos Esbit VACUUM XL 2,1 L
Twoja ocena
Polecamy również: