Termos Esbit VACUUM XL 2,1 L

Termos Esbit VACUUM XL 2,1 L

Utwórz konto lub Zaloguj się

Koszyk 0
0,00 zł
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: VXL2100ML
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
149,00 zł
Ciepły napój lub posiłek to najlepszy zastrzyk energii podczas wyprawy. Dlatego wybierając się w teren czy na survival, zawsze zabieraj ze sobą termosy i kubki termiczne. Termosy i kubki termiczne ESBIT Termos Esbit VACUUM XL 2,1 L to rozwiązanie od sprawdzonej i cenionej marki, które nie zawiedzie Cię w czasie wyprawy. Zamów teraz.

Termos Esbit Vacuum Flask XL 2,1 L z poręcznym uchwytem i paskiem, przeznaczony do przechowywania płynów i żywności.


Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu utrzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni. Dodatkowo termos posiada poręczną składaną rączkę i pasek do założenia na ramię.


Wewnątrz, termos powleczony jest cienką warstwą srebra o działaniu antybakteryjnym. Ponadto, warstwa ta ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.

Termos długo utrzymuje temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej, termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących, jak i zimnych. Niezależnie od tego czy wlano świeżo zaparzoną herbatę czy też mocno zmrożony napój izotoniczny, wylany płyn nawet po wielu godzinach będzie miał temperaturę zbliżoną do początkowej.

Duży otwór w termosie umożliwia również przenoszenie w nim jedzenia. Dzięki temu jest to uniwersalny termos o szerokim spektrum zastosowań.


Termos Vaccum Flask XL wyposażony jest w automatyczny korek (otwierany przyciskiem). Ponadto, termosy Esbit wyposażone są również w drugi kubek, przenoszony pod nakrętką. Dzięki niemu, dwie osoby mogą cieszyć się rozgrzewającym napojem równocześnie.

Atrakcyjna, czarno - pomarańczowa kolorystyka, charakterystyczna dla firmy Esbit, pozwoli również cieszyć oko, nie tylko kubki smakowe.

Pojemność2100 ml
Temperatura wlanego płynu98 °C
Temperatura otoczenia20 ± 2 °C
Zdolność do utrzym. temp. po 6 h> 85 °C
Zdolność do utrzym. temp. po 12 h> 75 °C
Zdolność do utrzym. temp. po 24 h> 65 °C


Cechy:

konstrukcja ze stali nierdzewnej
próżnia techniczna
zewnętrzna powłoka antypoślizgowa
ścianki wewnętrzne pokryte cienką warstwą srebra (właściwości antybakteryjnie i izolacyjnie)
w zestawie dwa kubki
wygodna, składana rączka
nylonowy pasek do przenoszenia termosu

Więcej informacji
Kod SKUVXL2100ML
ProducentESBIT
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com