Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

THE EDGE

THE EDGE
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

The Edge

Firma The Edge specjalizuje się w produkcji profesjonalnych ostrzałek do noży. Znajdziesz tu ostrzałki automatyczne, ręczne oraz kamienie wodne. Wszystkie ostrzałki firmy The Edge łączy wysoka jakość wykonania, szeroki zakres możliwości, ergonomia, prosta obsługa i przystępna cena.

Ostrzałka niezbędna dla każdego outdoorowca

Odpowiednio naostrzony nóż to podstawa przed każdą wyprawą w teren! Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ostrzałek od firmy The Edge, które sprawdzą się znakomicie zarówno w terenie, jak i w kuchni. Są odpowiednie do różnego rodzaju noży i wykonane z wytrzymałych tworzyw. Sprawią, że najważniejsze narzędzie w leśnej głuszy pozostanie zawsze sprawne.

Ostrzałka uniwersalna z możliwością regulacji kąta ostrzenia

Ostrzałka 14-24 pointSHARP umożliwia regulację kąta ostrzenia w zakresie od 14 do 24 stopni! To wyjątkowo uniwersalna ostrzałka. Podczas jej produkcji uwzględniono potrzeby szerokiego grona użytkowników noży. Ostrzałka wyposażona jest w 3 strefy ostrzenia. To narzędzie pomoże Ci perfekcyjnie wyostrzyć i wypolerować praktycznie każde ostrze – niezależnie od rozmiarów i przeznaczenia. The Edge pointSHARP wyostrzy nawet najbardziej stępione noże kuchenne, a także specjalne noże myśliwskie, duże noże terenowe, bushcraftowe i foldery (noże składane). Dzięki tej ostrzałce bez trudu dobierzesz odpowiedni kąt ostrzenia, który zalecany jest do twojego noża. Oprócz tego pozwoli naostrzyć również nożyczki i inne powierzchnie tnące. 

Ostrzałka automatyczna – sama zrobi wszystko za Ciebie!

Dzięki ostrzałce automatycznej nie musisz samodzielnie ustawiać kąta ostrzenia! Sama bowiem dopasowuje kąt ostrzenia odpowiedni dla Twojego noża. Ostrzałka jest wytrzymała i możesz bez obaw używać jej w każdych warunkach atmosferycznych. Niestraszne są jej także wstrząsy czy uszkodzenia mechaniczne. Urządzenie wyostrzy noże kuchenne, noże outdoorowe, myśliwskie, noże składane, ząbkowane i tasaki.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com