Utwórz konto lub Zaloguj się
Darmowa Dostawa od 200zł

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Opaska-chusta chłodząca BCB (CL085S)

Kod SKU: CL085S
Kod EAN: 5908262114280
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
Ocena:
90 % of 100
24,00 zł
Czy wiesz, że niepozorne drobiazgi czasem niesamowicie ułatwiają lub uprzyjemniają czas spędzony w podróży? Albo przydają się w domu! Przekonaj się o tym, wybierając Pozostałe BCB Opaska-chusta chłodząca BCB (CL085S). To rozwiązanie najwyższej jakości, które zaskoczy Cię praktycznością i solidnością. Zamów już teraz!

Podczas spacerowania, biegania bądź ćwiczeń w gorące dni ważne jest, by nie rozgrzać za bardzo swojego ciała i utrzymać odpowiednią temperaturę. Klientom ćwiczącym długo i intensywnie polecamy opaskę chłodzącą BCB, wartościowy dodatek dla każdego sportowca.

Opaska chłodzącą BCB zapewnia komfortowe uczucie chłodu oraz utrzymuje odpowiednią temperaturę. Chroni przed nadmiernym zgrzaniem się oraz schładza rozpalone ciało sportowca. Przed użyciem opaskę należy zanurzyć w niewielkiej ilości bardzo zimnej wody i trzymać w niej od 15 do 20 minut. Efekt chłodzenia można zwiększyć dzięki umieszczeniu mokrej w lodówce. BCB chłodzi ciało sportowca przez kilka dni w zależności od temperatury, wilgotności i aktywności sportowej. Efekt chłodzenia maleje stopniowo przez parę dni, aż przestaje działać. Po wyczerpaniu się chłodu opaskę można ponownie zmrozić trzymając w zimnej wodzie lub w lodówce. Dzięki temu dodatek jest wielokrotnego użytku i można go stosować podczas długich ćwiczeń.

Opaska chłodzi zgrzane ciało utrzymując właściwą temperaturą. Powinno się ją umieszczać na nadgarstku, szyi bądź czole, gdyż w tych miejscach przynosi największy efekt.
 
Bieganie, treningi, ćwiczenia, bądź długie spacery w gorące dni odwadniają ciało człowieka. W takich sytuacjach wskazane jest często przyjmowanie płynów, a także utrzymanie właściwej temperatury ciała. Opaska BCB wstrzyma nadmierne pocenie i dostarczy komfortowego uczucia chłodu. Wskazana jest głównie w gorące dni lub podczas wyjazdu do strefy gorącego klimatu. Warto również pamiętać, że opaska BCB jest używana przez polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie i włączona do standardowego sprzętu wszystkich żołnierzy NATO.   

Więcej informacji
Kod SKU CL085S
Producent BCB
Kod EAN 5908262114280
Więcej informacji
Kod SKU CL085S
Producent BCB
Kod EAN 5908262114280
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Opaska-chusta chłodząca BCB (CL085S)
Twoja ocena
Polecamy również: