Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 100 ml.

Kod SKU: BIOINS100
Kod EAN: 5908259959146
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
24,00 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady Via Nova Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 100 ml. nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.

Spray na komary Bio-Insektal 100 ml to naturalny preparat odstraszający komary, kleszcze, meszki i inne owady odpowiedzialne za przenoszenie niebezpiecznych dla człowieka chorób.

Spray może być stosowany bezpośrednio na skórze, odzieży oraz rozpylany w pomieszczeniach w których przebywamy. Po naniesieniu na skórę preparat działa przez około 8 godzin, po rozpyleniu na odzieży oraz innych powierzchniach jego działanie wydłuża się nawet do 3 tygodni. Bio-Insektal skutecznie odstrasza kleszcze, komary, meszki oraz owady pełzające i biegające. Dzięki takiej profilaktyce efektywnie chronimy się przed boreliozą, odkleszczowemu zapaleniu opon mózgowych, babeszjozie oraz innym powikłaniom zdrowotnym.

Preparat marki Via Nova Naturprodukte swoją skuteczność zawdzięcza substancji czynnej opartej na ekstrakcie ze złocienia dalmatyńskiego, składnika w 100% naturalnego. Preparat Bio-Insektal nie jest szkodliwy dla ludzi i zwierząt domowych. Nie plami i nie brudzi, nie wchodzi w reakcję z tworzywami sztucznymi. Substancja jest bezzapachowa i nie wywołuje podrażnień u dzieci i alergików.
Spray na komary Bio-Insektal 100 ml zalecany jest dla wszystkich osób narażonych na działanie insektów tj. myśliwych, żołnierzy, wędkarzy, grzybiarzy, turystów oraz wszystkich pasjonatów outdooru.

Więcej informacji
Kod SKU BIOINS100
Producent Via Nova
Kod EAN 5908259959146
Więcej informacji
Kod SKUBIOINS100
ProducentVia Nova
Kod EAN5908259959146
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Spray na kleszcze oraz komary BIO-Insektal - 100 ml.
Twoja ocena