GF.OPT-37-031906_0.jpg

Zestaw OPTICON ScienceMaster SE 2.0 (OPT-37-031906)

Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Zestaw OPTICON ScienceMaster SE 2.0 (OPT-37-031906)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: GF.OPT-37-031906
EAN: 5902543964946
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
329,99 zł

Duży teleskop + mikroskop + lornetka!
Nowość! Eksperymentuj, odkrywaj, podziwiaj!
26 elementów – ten zestaw szybko się nie znudzi!
Instrumenty edukacyjne rekomendowane przez ekspertów

Ceniony zestaw edukacyjny dla młodych naukowców teraz dostępny także z lornetką! ScienceMaster SE jest unikalnym zestawem 3 instrumentów optycznych, dostarczającym setek godzin inspirujących eksperymentów i obserwacji. ScienceMaster SE to doskonały prezent, który rozbudza ciekawość świata, rozwija wyobraźnię, uczy i bawi.

Zestaw ScienceMaster SE to świetny sprzęt dla osób początkujących i młodych odkrywców. Doskonały pomysł na prezent dla małego naukowca w formie wysokiej jakości zabawki edukacyjnej bardzo dobrze sprawdzi się w zabawie.Uniwersalna lornetka turystyczna
 o parametrach 8x21 jest optymalna do oglądania ptaków, leśnej zwierzyny, krajobrazu, samolotów oraz widowisk sportowych. Soczewki pokryto specjalnymi powłokami z fluorku magnezu, podwyższającymi współczynnik transmisji światła oraz gwarantującymi naturalne odwzorowanie kolorów. W centralnej części lornetki znajdują się pryzmaty ze szkła szlachetnego, zbudowane w niemieckim systemie Schmidta-Pechana. Rozwiązanie to zapewnia szerokie pole widzenia przy zachowaniu kompaktowych wymiarów instrumentu. Lornetka po złożeniu mieści się w kieszeni i jest zawsze pod ręką kiedy tylko zaczyna się dziać coś ciekawego. Lekki i wytrzymały korpus wykonano z aluminium i obito ochronnym gumowym pancerzem. Zabezpiecza on lornetkę przed uszkodzeniami, absorbuje uderzenia i gwarantuje pewny chwyt. Lornetka posiada również praktyczny futerał, który można przypiąć na biodrze do pasa.

Tam, gdzie potrzeba mocniejszego przybliżenia przyda się duży teleskop oferujący powiększenie aż 120x. Osadzona na pełnowymiarowym statywie luneta astronomiczna doskonale sprawdza się przy obserwacjach gwiazd, planet, komet oraz Księżyca, ukazując kratery, góry i morza na powierzchni Srebrnego Globu. Głowica azymutalna sprawia, że posługiwanie się teleskopem jest wyjątkowo łatwe

Wyposażony w 3 obiektywy i podwójny system podświetlania próbek mikroskop oferuje powiększenia dochodzące do 900x! Przy jego pomocy dokonasz dziesiątków wspaniałych doświadczeń – oglądaj w dużym zbliżeniu komórki roślinne, mikroskopijne żyjątka, włosy, liście, mikrodruki na banknotach, owady, glony, źdźbła leśnego mchu, włókna tkanin… granice wyznacza tylko wyobraźnia. W pudełku znajdziesz gotowe próbki, które można oglądać natychmiast po wyjęciu z opakowania, a także materiały do przygotowania własnych preparatów – szkiełka mikroskopowe, narzędzia do prac precyzyjnych oraz fiolki na odczynniki.

Sprzęt objęty jest pełną dwuletnią gwarancją producenta i posiada instrukcję w języku polskim.

 

Więcej informacji
Kod SKUGF.OPT-37-031906
ProducentOPTICON
EAN5902543964946
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com