Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

OPTICON

OPTICON
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 64

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 64

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Rozwijaj swoje pasje i poznawaj świat: zarówno ten mały i bliski oraz potężny i odległy. Skorzystaj z produktów w przystępnych cenach, dzięki którym będziesz mógł dowiedzieć się więcej o kosmosie, bądź sprawdzić, jak z bliska wygląda otaczająca cię przyroda. Opticon oferuje produkty, które będą ci towarzyszyć przez długie lata.

To doskonały pomysł na prezent dla młodego odkrywcy

Masz w swoim domu nastolatka, którego fascynuje otaczający go świat? Zainwestuj w mikroskop lub teleskop, dzięki któremu będziesz mógł rozwijać swoje pasje. Produkty Opticon są doskonałym pomysłem na rozpoczęcie przygody z optyką tego typu. Nie tylko posiada dwuletnią gwarancję oraz przystępne ceny, ale również w zestawach często znajdziesz pomoce naukowe. Z ich udziałem rozwijający swoje zdolności uczeń będzie miał już od samego początku ułatwione zadanie.

Jednak również osoba dorosła będzie mogła rozpocząć z produktami Opticon świetną przygodę, w której czasie obserwacja nieba bądź niewielkich żyjątek będzie mogła całkowicie ją pochłonąć.

Szkolny zestaw — idealny dla wielu uczniów

Teleskop, mikroskop oraz lornetka w jednym zestawie to świetny pomysł na start podziwiania świata. Dzięki temu będziesz mógł razem ze swoim dzieckiem zdecydować, która dziedzina jest najbardziej interesująca oraz zgłębić przyrodę z wielu stron. Opticon oferuje dodatkowo kilka preparatów do obserwacji pod mikroskopem oraz zestaw narzędzi laboratoryjnych. Sprzęt posiada instrukcję w języku polskim, przez co dokładnie poznasz działanie swoich nowych urządzeń. Ten zestaw dobrze nada się również jako element wyposażenia klasy.

Najbardziej zaawansowany teleskop marki Opticon

Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego? Teleskop Constellation jest najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem tej marki. Posiada naprawdę dobrej klasy soczewki, które zagwarantują najlepsze wrażenia z obserwacji nieboskłonu. Jest również lekki oraz wygodny w użytkowaniu, dzięki czemu będziesz mógł podziwiać piękno przyrody w każdym wymarzonym przez siebie miejscu.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com