Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Krzesiwo BCB "Ranger"

Kod SKU: CN330
Kod EAN: 5908262114204
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
Ocena:
100% of 100
19,90 zł
Jak rozpalić ogień w terenie? To proste! Z pomocą przyjdą krzesiwa, zapałki i zapalniczki. Miej je zawsze przy sobie, bez względu na to, czy wybierasz się pod namiot, czy na survival. Krzesiwa, zapałki, zapalniczki BCB Krzesiwo BCB "Ranger" to produkt najwyższej jakości, dzięki któremu błyskawicznie zorganizujesz ognisko pod gołym niebem. Zamów już teraz!

Jeśli w terenie wystąpi nagła potrzeba wzniecenia ognia, jedynym narzędziem umożliwiającym gwarantowaną skuteczność jest Krzesiwo BCB "Ranger". Bez względu na to, czy wyruszamy na polowanie, łowienie ryb, kilkudniowy rekreacyjny wypad w dzikie ostępy, źródło ognia stanowi składnik wyposażenia, bez jakiego po prostu nie można się obyć.


Mocne potarcie zawartą w składzie blaszką o idealnie wyprofilowany pręt krzesiwa spowoduje snop iskier o temperaturze osiągającej do 3000° C. Sprawdzi się znakomicie zarówno jako urządzenie do zapalania gazowych kuchenek turystycznych, jak i przyrząd przydatny do zapalenia ogniska w nieprzyjaznym, wilgotnym środowisku leśnym. Elegancja, wytrzymałość i precyzja wyprodukowania powodują, że BCB "Ranger" nie zawiedzie najbardziej wytrawnych survivalowców i sprawdzi się u początkujących tropicieli przygód. Ponadto, dołączona blaszka może być używana jako przecinak lub piłka.

Najważniejsze cechy Krzesiwa BCB "Ranger" to:
- trwałość – solidność wykonania gwarantuje długowieczność narzędzia oraz wytrzymałość na uderzenia,
- wygodna i łatwa obsługa – krzesiwem potrafią bez problemu posługiwać się początkujący, jednak produkt nie zawiedzie także zaawansowanych survivalowców,
- użycie największej klasy wyrobów – elegancki wygląd powoduje, iż korzystanie z krzesiwa jest doskonałą przyjemnością.


Prezentowany przez nas produkt należy do standardowego wnętrza każdego, kto zapuszcza się do lasu – zarówno naturszczyka, jak i zaprawionego w bojach profesjonalisty. Jeśli zależy Państwu na stosowaniu z dobrych urządzeń, Krzesiwo BCB „Ranger” to najdoskonalszy wybór.

Więcej informacji
Kod SKU CN330
Producent BCB
Kod EAN 5908262114204
Więcej informacji
Kod SKUCN330
ProducentBCB
Kod EAN5908262114204
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Krzesiwo BCB "Ranger"
Twoja ocena
Więcej z BCB
Polecamy również: