Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Scyzoryk Victorinox Tourist, 12 funkcji, dł.84mm, czerwony (0.3603)

Kod SKU: 0.3603
Kod EAN: 5908262161154
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
95,00 zł
Bez względu na to, czy jesteś fanem survivalu, czy po prostu lubisz podróżować, miej zawsze przy sobie dobry scyzoryk. To narzędzia o wielu zastosowaniach, które mogą przydać się w wielu okolicznościach. Postaw na rozwiązania od najlepszych marek. Scyzoryki VICTORINOX Scyzoryk Victorinox Tourist, 12 funkcji, dł.84mm, czerwony (0.3603) łączy w sobie funkcjonalność, solidność i dopracowany design. Zamów teraz.

Scyzoryk Victorinox Tourist, czerwony to średniej wielkości narzędzie wielofunkcyjne, które na bardzo niewielkiej przestrzeni gromadzi szereg najbardziej przydatnych funkcji.

Scyzoryk Victorinox Tourist należy do grupy klasycznych, oryginalnych scyzoryków charakteryzujących się niezmiennie wysoką jakością wykonania. Dzięki odpowiedniemu doborowi narzędzi model ten sprawdzi się idealnie jako codzienny kompan noszony przy kluczach, w plecaku lub w kieszeni. Wszystkie narzędzia zostały wykonane z bardzo dobrej stali nierdzewnej produkowanej specjalnie na zamówienie szwajcarskiej firmy Victorinox. Narzędziem głównym w modelu Tourist jest duże ostrze o długości 67 milimetów, które bardzo dobrze sprawdza się w lekkich codziennych pracach. Bez problemu przygotujemy posiłek, zastrugamy kijek na ognisko oraz wykonamy wiele innych czynności dnia codziennego. Ostrze główne jest fabrycznie naostrzone do bardzo wysokiego poziomu. Do jego otwarcia służy klasyczne rozwiązanie w postaci wcięcia w głowni na paznokieć, którym należy złapać i wyciągnąć głownię.
Pozostałe narzędzia scyzoryka Tourist zostały ułożone w dwóch sąsiadujących ze sobą warstwach. Zostały one przedzielone za pomocą metalowych przekładek zapewniających sztywność całej konstrukcji.

Model Tourist nie posiada typowej blokady narzędzi, a jedynie system przytrzymujący głownię w pozycji otwartej – slip joint. Jest to specyficzne rozwiązanie charakterystyczne właśnie dla szwajcarskich scyzoryków Victorinox. Jest to płaska sprężyna oparta o owalną powierzchnię tylnej części narzędzia bądź głowni. Jest to rozwiązanie w zupełności wystarczające dla tego typu narzędzi. Okładziny zostały wykonane z wytrzymałego i estetycznego tworzywa sztucznego celidor w kolorze czerwonym.

Funkcje scyzoryka Tourist:
- duże ostrze gładkie
- małe ostrze gładkie
- otwieracz do puszek
- mały wkrętak
- korkociąg
- rozwiertak
- kółko do kluczy
- wykałaczka
- pinceta
- otwieracz do butelek
- duży wkrętak płaski
- narzędzie do ściągania izolacji

Scyzoryk otrzymujemy zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko producenta. W środku oprócz scyzoryka znajduje się drukowana instrukcja obsługi producenta.
Warto również pamiętać, że będąc świadomym wysokiej jakości swoich produktów firma Victorinox oferuje wieczystą gwarancję producenta.Więcej informacji
Kod SKU 0.3603
Producent VICTORINOX
Kod EAN 5908262161154
Więcej informacji
Kod SKU0.3603
ProducentVICTORINOX
Kod EAN5908262161154
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Tourist, 12 funkcji, dł.84mm, czerwony (0.3603)
Twoja ocena