Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SKY-WATCHER

SKY-WATCHER
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 49

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-15 z 49

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Strona

Dawniej teleskopy były dostępne jedynie dla nielicznych specjalistów zajmujących się astronomią. Dziś piękno gwiazd może obserwować prawie każdy. Sky-Watcher specjalizuje się w tworzeniu optyki, także przeznaczonej dla amatorów. To doskonały pomysł na rozpoczęcie swojej przygody z tą niezwykłą pasją, która pozwoli na bliższe spotkanie z nieboskłonem.

To był pomysł pięknej, letniej nocy

David Shen, pracujący w jednym z tajwańskich instytutów badawczych, pewnej jasnej nocy obserwował nieboskłon, zachwycając się jego pięknem. Widok pierścieni Saturna poruszył go do tego stopnia, że wrył mu się już na zawsze w pamięć. W ten sposób w 1999 roku zainspirowany stworzył Sky-Watcher: markę, która miała pozwolić na korzystanie z teleskopów także osobom mniej zamożnym.

Podwyższanie jakości przy jednoczesnym obniżaniu kosztów zdaje się niemożliwe, ale nie w tym przypadku. Sky-Watcher dba o to, aby ich optyka mogła równać się z innymi graczami na rynku, jednocześnie oferując jak najniższe ceny. Dzięki temu z ich produktów mogą korzystać m.in. uczniowie szkół.

Świetny prezent dla każdego młodego pasjonata

Przez wzgląd na niskie ceny, produkty Sky-Watcher doskonale sprawdzą się jako prezent na ważną uroczystość w życiu młodego astronoma. Jeśli znasz dziecko zafascynowane funkcjonowaniem wszechświata, model BK607AZ2 może okazać się świetnym wyborem. Pozwala na obserwacje księżyca i Słońca, najbliższych planet oraz najjaśniejszych gwiazd czy mgławic, zaspokajając potrzeby ucznia, bądź też amatora, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z astronomią.

Lekki i szybki do złożenia, ale bardzo użyteczny

Ten sprzęt pozwoli na obserwacje 42 000 obiektów, które znajdują się na nieboskłonie. Star Discovery 102 Refraktor jest prosty w obsłudze, stosunkowo lekki i bardzo szybki w czasie składania, dzięki czemu świetnie sprawdzi się amatorom oraz osobom, które lubią przemieszczać się ze swoim teleskopem, aby móc podziwiać wszechświat z różnych zakątków świata. Teleskopy to doskonałe hobby dla każdego amatora, który chce rozwijać swoją wiedzę o otaczającym go świecie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com