Utwórz konto lub Zaloguj się

Hobby4Men

Koszyk 0
0,00 zł

Ręczne

Filtruj produkty według
Opcje zakupów

Ręczne wykrywacze metali wykorzystywane są przede wszystkim w miejscach, w których ryzyko wystąpienia przestępstwa jest wyższe lub też w budynkach państwowych, w których istotna jest ochrona otoczenia. Jednak nawet jeśli prowadzisz własny biznes, możesz zainwestować w tego typu urządzenie, aby w nagłej sytuacji móc sprawdzić osobę, która do Ciebie przychodzi.

Ręczne wykrywacze metali: zidentyfikuj przedmioty metalowe

Korzystając z tych urządzeń, będziesz mógł z dużą dokładnością stwierdzić, gdzie sprawdzana osoba posiada metalowe przedmioty, takie jak klucze lub broń. Z tego powodu bez wątpienia korzystasz z nich, gdy np. pracujesz w urzędzie, sądzie lub więzieniu. Jednak jako osoba prywatna, prowadząca własną firmę, również możesz mieć w swoim posiadaniu tego typu wykrywacz metali. W naszej ofercie znajdziesz wykrywacze marki Fisher. Powstała w 1931 roku w USA, jest jedną z pierwszych, która zaczęła oferować takie urządzenia do powszechnego użytku.

Postaw na produkt z firmy z historią

Firmy, które istnieją na rynku od lat, często mogą pochwalić się nie tylko dużym doświadczeniem, ale również wysokiej jakości produktami oraz świetnym podejściem do klienta. Dlatego jeśli chcesz zainwestować pieniądze w jakiś produkt, dobrze zrobisz, inwestując właśnie w tego typu markę. Możesz wybrać model F-Pulse, który jest wysokiej jakości ręcznym wykrywaczem metali, który będzie służył Ci przez lata i poprawi jakość ochrony w Twojej placówce. Nie musisz używać go codziennie, jednak może przydać się w nagłych sytuacjach, w których klient lub odwiedzający wzbudzi Twój niepokój.

Z czego składa się wykrywacz?

Wykrywacze zawsze składają się z cewki, która wytwarza pole magnetyczne, w ten sposób odnajdując inne metalowe przedmioty. Posiada również rączkę do trzymania czy wyświetlacz. Po wykryciu metalu wydaje z siebie pikający dźwięk. To proste w konstrukcji i stosunkowo niskoawaryjne urządzenia, dlatego w większości przypadków to jednorazowy zakup na wiele lat.